Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Психологічна служба

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#НеБийДитину

План заходів щодо розвитку психологічної служби системи освіти Лебединського району на період до 2020 року


18 ЖОВТНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ


Про впровадження факультативних курсів соціально-психологічної спрямованості


БЕЗПЕКА ДИТИНИ В ІНТЕРНЕТІ (поради для батьків)


ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ

Толерантність (від лат. tolerance) – терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. Толерантність – це поступливість, це активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства. Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві.  
14 по 18 листопада у навчальних закладах  району  проходив Тиждень толерантності, присвячений Міжнародному дню толерантності, який весь світ відмічає 16 листопада щорічно.  
Під час проведення тижня школярі знайомилися з поняттям «толерантність», «толерантна поведінка», «толерантна особистість», формувалося уявлення про різновиди толерантності, готовність розуміти, сприймати інших людей, спілкуватися, взаємодіяти з ними на основі співчуття, розуміння, доброзичливості.
Були  використані  різні  форми роботи: тренінгові заняття, години спілкування, акціЇ, соціологічні опитування, виховні години, висвітлення проблеми в шкільних  газетах, оформлення тематичних стендів, волонтерська робота,що сприяло формуванню духу  толерантності  у  школярів.
Учні початкових  класів ознайомились із поняттям  «толерантність» на  виховних  годинах, годинах спілкування. Вправи на розвиток емпатії, тематичні ігри сприяли  набуттю досвіду групової роботи, встановленню взаємодії на основі толерантності
Сподіваємось, що тиждень толерантності у навчальних закладах принесе свої плоди, бо вже зараз ми можемо спостерігати перші паростки: деякі діти стали   стриманішими, привітнішими один до одного.
Б.Шоу говорив: «Тепер, коли ми навчилися літати по повітрю, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди». Тож хотілося б висловити надію,  що наші учні будуть завжди пам’ятати - толерантність  врятує світ!


ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗДАЧІ ЗНО


СТАН ТА ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ СИСТЕМИ ОСВІТИ У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ


НАКАЗ МОНУ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2017 РОКУ
Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року


НА ДОПОМОГУ ВЧИТЕЛЯМ


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Положення про психологічну службу

Наказ про пріоритетні напрями роботи психологічної служби

Наказ про Всеукраїнський конкурс "Нові технології у новій школі"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щодо реалізації Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" від 7 грудня 2017 року №2229

 

Рекомендації щодо запобігання торгівлі людьми

 

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами