Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 16:11 25.02.2019

 22.02.2019 року на базі Рябушківського НВК:  ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ відбувся постійно діючий психолого-педагогічний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи установ освіти району за темою «Компетентнісний підхід у роботі з педагогічними кадрами». Наукове підґрунтя мала презентація  досвіду роботи із педагогами закладу  заступника директора з навчально-виховної роботи Сіробаби О.М. Цікавим і змістовним був  методичний дайджест з відвідуванням фрагментів  уроків: «Я досліджую світ» 1 клас «Дбай про свою безпеку» у 1 класі  (учитель Даш Н.В.),  англійської мови  «Культура і традиції Великої Британії» у 9 класі (учитель Вовк В.О.),  фізики «Розрахунок опору провідника. Реостати» у 8 класі (учитель Кормілець О.В.). Учасники семінару переглянули відео-фрагменти   засідання шкільного методичного об’єднання  вчителів суспільно-гуманітарного циклу та  інтерактивного заняття з елементами тренінгу для педагогів  «Професійна компетентність педагога». У  рамках освітньо-методичних горизонтів у контексті Концепції Нової української школи завідувач районного методичного кабінету відділу освіти  Сагайдачна Н.М. зосередила увагу присутніх на забезпеченні методичного супроводу освітнього процесу  відповідно до нового змісту освіти, педагогіки партнерства, наскрізного процесу виховання, адаптації педагогів району до освітянських реформ. Практичною складовою семінару став тренінг «Професійна компетентність педагога,  як одна з умов його успішної професійної діяльності», який  здійснила з присутніми заступник директора з навчально-виховної роботи Сіробаба О.М.  Флешмоб з учасниками семінару до Міжнародного дня рідної мови провела педагог-організатор Кирюшко В.І. У підсумках роботи семінару завідувач районного методичного кабінету Сагайдачна Н.М. наголосила на поліпшенні роботи закладів освіти по підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, з обдарованими учнями, готовності до участі педагогів у сертифікації.    

Районні змагання з лижних перегонів

Дата створення: 15:42 22.02.2019

22 лютого в м. Лебедині на стадіоні «Авангард» були проведені районні змагання з лижних перегонів в залік ХVІ районних спортивних ігор школярів серед учнів 2002 – 2003; 2004 – 2005 р.н. У особистому заліку переможцями та призерами серед юнаків молодших (2004 – 2005 р.н.) стали: І місце Антон Супрун (Рябушківський НВК), ІІ місце Андрій Федірка (Михайлівська ЗОШ), ІІІ мімце – Вячеслав Гмиря (Василівська ЗОШ); серед дівчат молодших: І місце Снєжана Чувалаєва (Рябушківський НВК), ІІ місце Тетяна Півень (Будильський НВК), ІІІ місце  Каріна Струпінська (Василіська ЗОШ); серед юнаків старших (2002 – 2003 р.н.) І місце Максим Котусевич (Рябушківський НВК), ІІ місце Олег Шумило (Михайлівська ЗОШ), ІІІ місце Максим Бондар (Василівська ЗОШ); серед дівчат старших  Віталіна Подлєсна (Михайлівська ЗОШ). У загально-командному заліку перемогу виборола команда Рябушківського НВК, ІІ місце зайняла команда Михайлівської ЗОШ, ІІІ місце посіла команда  Василівської ЗОШ.                                                         Переможці та  призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації. 

Про відзначення Міжнародного дня рідної мови

Дата створення: 16:04 21.02.2019

21 лютого 2019 року в  закладах загальної середньої освіти району відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови, метою яких було - поглибити знання учнів про рідну українську мову, її історію; формувати національну свідомість школярів; виховувати поважне ставлення до мови; розвивати пізнавальні інтереси.

Районне пробне ЗНО-2019

Дата створення: 15:18 21.02.2019

     З метою перевірки  якості знань учнів старшої школи закладів загальної середньої освіти району та підготовки їх до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році   у період з 19 по 21 лютого було проведено районне пробне ЗНО з  української мови та літератури, історії України,  математики, біології на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості. Умови проведення були максимально наближені до умов основної сесії ЗНО-2019. Сорок шість випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти району мали можливість перевірити стан власної підготовки до ЗНО з обраних предметів.

ВЧИМОСЯ ГРІ ПО-НОВОМУ, НАВЧАННЮ ПО-ІНШОМУ…

Дата створення: 08:46 21.02.2019

20 лютого 2019 року на базі Роменської ЗОШ №4  відбувся безкоштовний тренінг для вчителів Лебединського району та м.Лебедин, які працюють у перших класах і використовують ігрові набори LEGO на уроках в початковій школі в умовах упровадження нового Державного стандарту. Адже для запровадження ігрового навчання вже з 1 вересня всі першачки України отримали індивідуальні набори Lego «Шість цеглинок» та Play box.

Вітаємо призерів!

Дата створення: 16:14 15.02.2019

Пошуково-дослідницька діяльність – одна з важливих ланок освітнього процесу у закладах позашкільної освіти. Упродовж багатьох років керівник гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області Людмила Костянтинівна Бабич разом з вихованцями проводить пошуково-дослідницьку  роботу за туристсько-краєзнавчим напрямом. Вони досліджують історичні та природні об’єкти Лебединщини, щоразу відкриваючи для себе таємниці історії рідного краю.  Великий професійний досвід та майстерність педагога забезпечують підготовку вихованців на високому рівні, адже вони неодноразові призери і переможці багатьох обласних та Всеукраїнський краєзнавчих експедицій.

РМО вчителів 1 класу

Дата створення: 15:05 15.02.2019

Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності, яка зможе успішно жити в соціумі, буде  конкурентоспроможною. А такою  може бути лише по справжньому компетентна особистість.    14 лютого 2019 на Будильського НВК відбулося засідання районного методичного об»єднання вчителів перших класів з теми «Підвищення ефективності і якості навчання в початковій школі в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти через втілення нових педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій».

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ

Дата створення: 13:27 15.02.2019

В легкоатлетичному манежі СНАУ  12 – 14 лютого пройшли  Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ на призи ЗМС  України Юрія Білонога. В змаганнях приймали участь  сорок  дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, а це близько чотириста сімдесяти учасників. На дистанції 3000 м вихованець Лебединської районної ДЮСШ Антон Супрун був восьмим.

У підтримку моряків

Дата створення: 16:34 12.02.2019

З метою підтримки військовополонених моряків у закладах освіти району проведені інформаційно-просвітницькі заходи: флеш-моб «Наші кораблики морякам», круглий стіл «Богдан Небилиця – наш земляк. Історія подвигу», перегляд відео флеш-мобів на підтримку українських полонених моряків,  проведені Національною гвардією України у різних містах країни; виховні години «Захоплення українських кораблів у Керченській протоці» з переглядом відеоролика «Пристрасті в Керченській протоці: хронологія подій та дані про свавілля РФ».