Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

В гостях у колег Липоводолинського району

Дата створення: 08:31 03.04.2019

У межах обласної естафети «Позашкілля Сумщини -49+» мобільна пересувна творча група відвідала Липоводолинський районний будинок для дітей та юнацтва. Діти переглянули виставу лялькового театру «Пілігрим» (керівник С.Шульов), взяли участь у конкурсній програмі «Так просто дарувати дітям щастя», квесті «Скарби бабусиної скрині», майстер класі з виготовлення фотозони «Весна для друзів», які підготували педагоги РБДЮТ Т. Шишняк, І.Ковальова, Л. Бабич, А.Вечерка. Усі учасники отримали заряд позитивних емоцій та нові фото на згадку про змістовно проведений час.

Подаруй посмішку

Дата створення: 08:19 02.04.2019

У межах обласної естафети "Позашкілля Сумщини 49+" ропочалася акція "Подаруй посмішку". Учасники акції дарували перехожим яскраві повітряні кульки за посмішку. Фото та відеоматеріали акції будуть розміщені у Facebook на сторінці групи районний будинок дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради.

Ліга сміху

Дата створення: 08:11 02.04.2019

Обласна естафета «Позашкілля Сумщини – 49+» крокує Лебединщиною. Естафетний тиждень відкрив ІІІ районний фестиваль-конкурс «Ліга сміху».

Обласні змагання з волейболу серед дівчат

Дата створення: 14:48 29.03.2019

На базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи 28 – 29 березня пройшли обласні змагання з волейболу в залік XXVІІ обласних спортивних ігор школярів серед дівчат. Змагання проводилися за коловою системою, тож за результатами зіграних ігор команда Лебединського району зайняла четверте місце.

Чарівні барви Сумщини

Дата створення: 09:46 29.03.2019

28березня 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов конкурс творчо обдарованих дітей та підлітків "Чарівні барви Сумщини". Учасники конкурсу працювали у творчих майстернях за різними напрямками: писанкарство, народна лялька, ткацтво, вишивка, кераміка, плетіння з природніх матеріалів, декоративно-художній розпис, витинання. Представниками від позашкілля Лебединського району були вихованці гуртків відділу декоративно-ужиткового мистецтва Сикирницький Дмитро (учень Будильського НВК,творче об'єднання "Сувенірна скринька ", керівник Нездоймишапка Ю.В.), Бондарь Ростислав ( студент Лебединського ВПУ, творче об'єднання "Український сувенір ", керівник Бурлюк Н.А.). Вихованці працювали в майстернях з вишивки (Бондарь Р.) І з народної ляльки( Сикирницький Д.). За рішенням журі наші вихованці стали переможцями в своїх номінаціях і відповідно були нагороджені грамотами обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Ми вітаємо Сикирницького Дмитра із почесним зайнятим ІІ місцем і Бондаря Ростислава із зайнятим ІІІ місцем. Бажаємо вихованцям і їхнім керівникам нових перемог і творчих досягнень!

Засідання районного методичного об’єднання вчителів географії

Дата створення: 16:02 28.03.2019

28.03.2019 року на базі Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії за темою «Реалізація змісту та вимог нового Державного стандарту повної загальної середньої освіти, нових навчальних програм з географії». З досвіду участі в зональному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в рамках випробування «Практична робота» географічне дослідження з підбором картографічного матеріалу і поясненням  географічних процесів і явищ представили Міньковська Л.В., учитель Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, голова РМО,  по темі «Клімат Африки» (7 клас) та Грузд В.М., учитель Пристайлівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, по темі «Вплив меліорації на грунти зони мішаних лісів» (8 клас). Цікаві фрагменти  уроків з демонстрацією методів, прийомів, способів, засобів, форм діяльності, що спрямовані на формування географічної компетентності учнів в рамках «Методичного практикуму» провели Головка Л.М., учитель Павленківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (Урок-гра «Держави світу», 6 клас) та Савченко Н.П., учитель М.Бобрицького НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ («Прогноз погоди. Кліматичні ресурси. Метеорологічна служба», 8 клас). Розроблення програми дослідження відповідно до теми, передбаченої навчальною програмою, «Унікуми Південної Америки» у 7 класі представила Ковальчук Р.Є., учитель Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. Проблеми реалізації змісту та вимог нових навчальних програм з географії з присутніми оговорила голова РМО Міньковська Л.В. Питання підготовки до ДПА та ЗНО-2019 з географії, ведення класних журналів підняла завідувач районного методичного кабінету Сагайдачна Н.М. У ході практичної складової члени РМО   здійснили роботу в групах по створенню колективного календарно-тематичного  планування з різних курсів  географії. З метою підготовки  до майбутньої сертифікації педагогів та оцінки фахової майстерності члени РМО в індивідуальному порядку виконали сертифікаційні роботи з географії ЗНО-2018. У рамках засідання РМО присутні поширили знання та поглибити  практичні навички і прийоми щодо формування ключових компетентностей на уроках географії через наскрізні змістові лінії програми,  сформували  вміння використовувати колективно-компетентнісну взаємодію, діяльнісний підхід до викладання географії на своїх уроках, визначили роль учителя як лідера в індивідуальній освітній траєкторії розвитку дитини з метою підготовки  конкурентноспроможного випускника.

Зустріч учнів старших класів з представниками Лебединського ОМВК

Дата створення: 15:56 28.03.2019

28 березня на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Лебединського району з представниками Лебединського ОМВК капітаном Станіславом Потапенко та старшим солдатом Анатолієм Кузьменко. Під час зустрічі учні прослухали професійно-орієнтаційну лекцію щодо проходження строкової військової служби, умов вступу та навчання у вищих військових навчальних закладах.   

Нова українська школа – нові книги для бібліотеки

Дата створення: 14:30 26.03.2019

У сучасних умовах завданнями шкільної бібліотеки є не тільки бібліотечно–інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків освітнього процесу, у засвоєнні як програмних, так і позапрограмових вимог, у самоосвіті та дозвіллєвій діяльності, а і виховання в учнів інформаційної культури – сталого прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел. З цією метою відділ освіти Лебединської РДА , педагогічні колективи постійно працюють над поповненням фонду шкільних бібліотек. Нещодавно було придбано художньої, наукової, словникової літератури на загальну суму 30 тис.грн. Це українсько-англійські бізнес-словники, програмова література для позакласного читання, дитяча література для наймолодших.

Співбесіди з керівниками освітніх закладів Лебединського району

Дата створення: 15:45 25.03.2019

25 березня 2019 року у відділі освіти Лебединської районної державної адміністрації розпочалося проведення співбесід з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти Лебединського району з питань функціонування, розвитку освітньої галузі в районі, закінчення 2018/2019 навчального року, підготовки до організованого початку 2019/2020 навчального року.

Засідання РМО вчителів предмету «Захист Вітчизни»

Дата створення: 15:31 25.03.2019

На базі  Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ відбулося засідання РМО вчителів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Організація і проведення навчально-польових зборів у закладах загальної середньої освіти як практичне  закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з  предмету «Захист Вітчизни»». На практичній частині викладачі КУ СОР «Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання»  провели з викладачами предмету «Захист Вітчизни» практичні заняття з «Тактичної медицини «Надання першої медичної допомоги на полі бою», «Прийоми та способи ведення вогню зі стрілецької зброї», «Тактична підготовка».