Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Фінальний етап І зонального туру Всекраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Географія»

Дата створення: 08:32 28.11.2018

26.11.2018 року на базі Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ   відбувся фінальний етап  І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації  «Географія», у якому взяли участь переможці відбіркового етапу Міньковська Л.В. (Ворожбянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ),  Савченко Н.П. (М.Бобрицький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ), Ковальчук Р.Є. (Будильський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ).  Конкурсанти взяли участь у випробуваннях «Урок» (провели уроки «Внутрішні процеси, що зумовлюють зміни в земній корі та на поверхні земної кулі» в 6 класі, «Природні зони Євразії» в 7 класі, «Сезонні погодні умови. Несприятливі погодно-кліматичні явища. Прогноз погоди» у 8 класі) та «Дослідження» (презентували дослідження «Унікуми Південної Америки»,  «Країни Океанії -  країни екзотичного туризму», «Складання картотеки просторової організації економіки однієї з європейських країн  «Великої сімки»»). Члени фахового журі в оціночних листах виставили бали конкурсантам з кожного випробування, на підставі яких підготовлений протокол та визначений переможець І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» Міньковська Л.В., учитель географії Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. Вітаємо переможця і бажаємо натхнення, креативності, перемоги в обласному турі конкурсу!

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Дата створення: 08:30 28.11.2018

25 листопада 2017 року на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. В олімпіаді взяли  участь 4 учні   із 4 закладів освіти району.

24 листопада 2018 року пройшов другий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Дата створення: 11:18 27.11.2018

Конкурс, що заснований українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року, проводиться щорічно серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, щороку збільшуючи кількість пошановувачів рідного слова.  

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата створення: 10:24 27.11.2018

24 листопада 2018  року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії за участі 19 учнів з 11 закладів загальної середньої освіти району. Вітаємо переможців:

І знову приємна новина, і знову радість, і знову перемога!!!

Дата створення: 11:23 26.11.2018

V відбірковий етап наймасштабнішого фестивалю "ART DANCE - 2019" зібрав друзів у м.Харкові, щоб позмагатися за звання кращих із кращих!!!  Лебединський район на відомому фестивалі представляв хореографічний колектив "Шарм" керівник Юлія Трикоз. На сцені "Палацу студентів" (ХПІ) свою творчість гладячам дарували вихованці хореографічного колективу із композицією "Хіп-хоп", як молодша так і середня група. Це було на скільки яскраво та професійно, що радості не було меж! Серед 100 колективів учасників, наші танцівники стали бронзовими призерами фестивалю! Потужність конкурсу шалена!!! Дивишся на дітей і розумієш, яка ж у нас на Україні танцююча і творча молодь, наше майбутнє покоління!!!  Дякуємо всім, хто нас підтримував та вболівав за нас!!! Шановні батьки, завдяки тісній співпраці, взаємодії та прагнення до кращого ми непереможні, а наші діти справжні чемпіони!!! Величезне вам спасибі, за те що ви є, за те, що допомагаєте, за те що надихаєте і є головними спонсорами, адже завдяки вам, наші вихованці мають змогу демонструвати свої здібності на кращих сценах та фестивалях України!!! Ми пишаємося вами і найкращими нашими танцівниками!!!

Районні змагання з волейболу

Дата створення: 08:43 26.11.2018

   В спортивному залі Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат 2003 – 2004 р.н. В змаганнях приймали участь команди М.Висторопського НВК, Василівської ЗОШ, Гринцівського НВК, Михайлівської ЗОШ, Рябушківського НВК та команда педагогічного коледжу.  За результатами  ігор перемогу виборола команда Гринцівського НВК (вчитель Олександр Крамаренко),  ІІ місце зайняла команда М.Висторопського НВК (тренер-викладач Михайло Кулініч),  ІІІ місце посіла команда Рябушківського  НВК (тренер-викладач Роберт Подрєзов). В номінаціях були відзначені «Кращий гравець» Максим Падалка (Рябушківський НВК), «Кращий нападаючий»  Артем Міщенко (М.Висторопський НВК), «Кращий розігруючий»  Євгеній Індик (Гринрцівський НВК).   Переможці, призери та відзначені у номінаціях учні нагороджені грамотами та подарунками.

ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

Дата створення: 09:16 24.11.2018

Із метою виховання у школярів почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 17 листопада 2018 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

Фінальний етап І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Захист Вітчизни»

Дата створення: 08:48 24.11.2018

23.11.2018 року на базі Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ   відбувся фінальний етап  І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації  «Захист Вітчизни», у якому взяли участь переможці відбіркового етапу Троценко В.П. (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та В’юн О.І. (Павленківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ).  Конкурсанти взяли участь у випробуваннях «Урок» (провели уроки «Засоби індивідуального захисту» в 10 класі та «Поняття про рану. Класифікація ран. Види кровотеч. Техніка накладання пов’язок на голову, передпліччя, ліктьовий, гомілковий суглоби. Кровоспинний джгут» в 11 класі) та «Проект» (презентували проекти «Моє покликання - військовий» та «Дії солдата в бою»). Члени фахового журі в оціночних листах виставили бали конкурсантам з кожного випробування, на підставі яких підготовлений протокол та визначений переможець І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» Троценко В.П., учитель предмету «Захист Вітчизни» Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаємо переможця і бажаємо натхнення, креативності, перемоги в обласному турі конкурсу!в

І зональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Учитель інклюзивного класу»

Дата створення: 16:03 23.11.2018

21-22 листопада 2018 року на базі Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ   відбувся  І зональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Учитель інклюзивного класу», у якому  взяли участь 3  педагоги з Василівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ та Штепівського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ. Конкурсанти виконали тестування з фахової майстерності (питання з методики, педагогіки, дидактики, фаху) та  взяли участь у таких випробуваннях: «Методичний практикум» (проаналізували відеозапис уроку в інклюзивному класі), «Практична робота» (здійснили адаптацію навчальних завдань для дітей з порушеннями  опорно-рухового апарату, затримки психічного розвитку), «Проект» (презентували проекти з дослідницько-пошукової діяльності з урахуванням особливостей психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами), «Урок» (провели уроки в початкових класах з інклюзивним навчанням). Члени фахового журі в оціночних листах виставили бали конкурсантам з кожного випробування, на підставі яких підготовлений протокол та визначений переможець І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Учитель інклюзивного класу» Білуха Н.Я., учитель початкових класів Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаємо переможця і бажаємо натхнення, креативності, перемоги в обласному турі конкурсу!