Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ

Дата створення: 11:41 10.06.2019

Вітаємо керівника гуртків–методиста районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області Людмилу Михайлівну Балабу із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019» (туристсько-краєзнавчий напрям). Бажаємо нових професійних досягнень, творчих злетів, талановитих вихованців. Дякуємо за всебічну підтримку у підготовці до конкурсу відділ освіти Лебединської райдержаміністрації, педагогічні колективи Будильського НВК, Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ст., вихованців гуртка, відеографів Сергія Гладишева та Світлану Чумак.

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 08:52 07.06.2019

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 06.06.2019 року на базі відділу освіти методистом з управлінської діяльності відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Перлик В.В. було проведено методичний порадник для директорів закладів загальної середньої освіти «Ведення ділової документації в закладах загальної середньої освіти». Перлик В.В. акцентувала увагу на формуванні та розвитку управлінської компетентності сучасного керівника навчального закладу, нормативно-правовому регулюванні діловодства, веденні ділової документації з кадрових питань,  номенклатурі справ, національних стандартах з діловодства у  закладах загальної середньої освіти. Консультативний діалог «Ведення ділової документації  у закладах загальної середньої освіти» пройшов у форматі «круглого столу». По закінченню роботи директори отримали методичні рекомендації щодо специфіки

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 16:18 05.06.2019

Щоб  навчати учнів по-новому, потрібно створити для них комфортний сучасний освітній простір  Серед усього різноманіття варто виділити досягнення новітніх технологій: інтерактивні дошки, планшети і цифрові природничо-наукові лабораторії для шкіл, конструктори Lego, електронні підручники і роботи. Черговим придбанням для Нової української школи Лебединщили стала закупівля планшетів-трансформерів для учнів майбутнього першого класу. Всього закуплено 127 планшетів-трансформерів на суму 1066,8 тис.грн.

ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 16:02 30.05.2019

Основою якісної освіти у Новій українській школі є здорове та безпечне освітнє середовище. Саме над його створенням і працюють відділ освіти та педагогічні колективи закладів. Проводяться ремонтні роботи класних кімнат майбутніх перших класів. Дизайн створеного освітнього простору сприятиме розвитку дитини, мотивації до навчання. Завершена робота по забезпеченню перших класів новими меблями.  Використовуючи різні джерела фінансування, придбано 115 одномісних парт із стільцями, 75 відкритих шаф та поличок для зберігання дидактичного матеріалу,11 столів  учительських, 14 килимових покриттів, 65 м'яких пуфів, 10 класних дошок.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 14:40 30.05.2019

Діти з усього району зібралися у парку Павла Полуботка, щоб разом відсвяткувати День захисту дітей, свято сонця і веселого барвистого літа.    Усіх запросили на «Веселу фієсту», незвичайне свято з розвагами, іграми, атракціонами та  запальними танцями! Працювало багато локацій: «Веселі гонки», «Кулькодром», «Загадковий тунель», «Втеча з полону», «Олімпійська»   та інші. Усі бажаючі спробували себе у ролі естрадних зірок і  співали улюблені пісні в караоке. Особливо всім сподобалася локація «Позитив», де працювали казкові майстри аквагриму.  Справжнім сюрпризом для всіх учасників фієсти стало смачне морозиво і призи за перемоги в конкурсах і естафетах. Новий формат проведення свята дуже сподобався всім учасникам, які повезли додому усмішки, позитив і гарний настрій

МІЖРАЙОННА АКЦІЯ «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ОСВІТІ- ШЛЯХ ДО УСПІХУ В ЖИТТІ»

Дата створення: 14:32 30.05.2019

Із метою обміну досвідом роботи керівників  закладів загальної середньої та дошкільної освіти Лебединського району по створенню освітнього середовища відповідно до Концепції «Нова українська школа»  та забезпечення умов по  формуванню компетентностей  школярів  29 травня 2019 року відбулася міжрайонна акція «Компетентністний підхід в освіті – шлях до успіху в житті» з виїздом до закладів освіти Роменського району. У ході акції делегація Лебединського району на чолі з начальником відділу освіти  Дудченко Л.П. відвідали Анастасіївську ЗОШ І-ІІІ ст., опорний навчальний  заклад   «Великобубнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Овлашівську та Герасимівську ЗОШ І-ІІ ступенів, Ведмежу гімназію з дошкільним відділенням та заклад дошкільної освіти «Сонечко» Анастасіївської сільської ради. Начальник відділу освіти Роменської райдержадміністрації Шаповалова О.П. поділилася досвідом щодо оптимізації мережі закладів освіти району, створення  освітнього середовища  Нової української школи. У формі круглого столу було підведено підсумки роботи міжрайонної акції, присутні обмінялися враженнями, подякували за гостинний прийом, начальник відділу освіти Лебединської райдержадміністрації Дудченко  Л.П. запросила спільноту директорів Роменщини відвідати заклади освіти Лебединського району з метою обміну досвідом роботи по створенню освітнього середовища  відповідно до Концепції «Нова українська школа». 

ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ СТАРТУВАЛА!!!

Дата створення: 13:59 27.05.2019

27 травня 2019 року в усіх закладах оcвіти Лебединського району відповідно до прогнозованих показників розпочали роботу 29 таборів з денним перебуванням. З них: 18 пришкільних таборів, в яких охоплено відпочинковими послугами 608 дітей; 8 профільних – 122, та 3 табори праці та відпочинку, в них 53 дитини. Всього  охоплено такими послугами 783 дітей. Окрім цього на базі 15 шкіл організовано роботу 15 мовних таборів.

ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК...

Дата створення: 15:41 24.05.2019

24 травня 2019 року для учнів та вчителів закладів загальної середньої освіти Лебединського району пролунав останній дзвоник, що сповістив про закінчення чергового навчального року.

НА ЧАСІ – ШКІЛЬНА МЕДІАТЕКА

Дата створення: 09:45 23.05.2019

"DANCING STARS"

Дата створення: 14:36 20.05.2019

Міжнародний фестиваль з сучасного та класичного танцю м.Суми відбувся 19 травня 2019 року. Організатори: Dance World Cup, DWS-Ukraine, Вадим та Олена Пономарьови. На міжнародному фестивалі свою творчість демонстрували вихованці хореографічного колективу "Шарм" керівник Юлія Трикоз. На розсуд жюрі були представлені 2 хореографічні композиція "Малявка" у категорії "Kids" та "Гості з майбутнього" у категорії "Juniors", які отримали найвищі нагороди конкурсу - "Золоті призери I місце" Вітаємо наших найкращих танцівників!