Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Свято на Промінчику

Дата створення: 16:54 04.03.2019

Гарні україночки! Любі жінки! Ніжні матері! Турботливі бабусі! Люблячі сестрички! Кохані дружини! Ми вітаємо в цей весняний день всіх з Міжнародним жіночим днем! День 8 Березня є символом всього найкращого, що є в нас у житті сердечності, доброти, кохання, радості, тепла. І ми від душі бажаємо вам здійснення всіх життєвих планів, надій та мрій! Саме такими словами розпочалося свято для люблячих матусь вихованців школи раннього естетичного виховання "Промінчик" районного будинку дитячої та юнацької творчості.  У житті кожного з нас жінка - мати займає особливе місце. Перше, що ми бачимо, з’явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама… Незабутню атмосферу свята створили всі присутні: танці, пісні, ігри, дитячі посмішки, бурхливі овації, ось що головне на заході! Тож, користуючись нагодою, ще раз вітаємо всіх жінок з наступаючим святом весни!!! Найкращі квіти хочеться в цей день принести вам, найкращі всі слова… Щоб більше линуло в житті пісень І лиш весна в житті цвіла!!!

Перемога волейболістів

Дата створення: 16:13 01.03.2019

З 28 лютого по 1 березня  в спортивному залі обласної ДЮСШ (м. Суми) проходили обласні змагання з волейболу в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів серед юнаків 2002 – 2003 р.н.  В напруженій боротьбі перемогу виборола команда Лебединського району, ІІ місце зайняла команда Глухівського району, ІІІ місце у команди Шостинського району та команда Конотопського району була четвертою. Команду  Лебединського району  представляли учні Михайлівської, Василівської  ЗОШ, Гринцівського, Рябушківського НВК та представники команди тренери-викладачі Лебединської районної ДЮСШ Сергій Хоменко, Роберт Подрєзов. Переможці відзначені грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Зірки позашкілля

Дата створення: 14:26 01.03.2019

У Сумському обласному  центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено  ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу «Джерело творчості»,  у номінації «Керівник гуртка – 2019». У ньому взяли участь 19 керівників гуртків закладів позашкільної освіти за 7 номінаціями. Позашкілля Лебединського району представляли Гончар Світлана Олексіївна, Балаба Людмила Михайлівна.

Увага! Вибираємо підручники для 2 класу

Дата створення: 08:55 01.03.2019

Від проектних технологій виховання – до моделі підготовки компетентного випускника

Дата створення: 16:48 28.02.2019

Під таким гаслом відбувся інтегрований семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на базі Ворожбянського НВК. Учні навчально-виховного комплексу гостинно зустріли учасників семінару. Директор закладу Коренєв Микола Володимирович презентував документальний фільм про заклад: історію існування, сьогодення. Учасники семінару переглянули виступ агітбригади «Зроби свій вибір на користь здоров`я», виховний захід «Їх долі, обпалені війною». Бібліотекарем О.Штанько  було організовано виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Руки умілі – всюди при ділі», на якій були представлені роботи як працівників закладу, так і учнів. Наприкінці семінару всі гості безпосередньо взяли участь у майстер-класі «Ой прийшла весна, ой прийшла красна», який провела заступник директора з виховної роботи Л.Державецька.

Районний етап шкільної волейбольної ліги

Дата створення: 16:35 27.02.2019

На базі Будильського НВК відбулися змагання І (районного) етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти по віковим групам: 2002 р.н. та молодші, 2005 р.н. та молодші. У старшій віковій категорії серед команд юнаків І місце Рябушківський НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІ місце Гринцівський НВК, (вчитель Олександр Крамаренко), ІІІ місце Василівська ЗОШ (вчитель Святослав Карпенко); серед юнаків молодших першою була команда М.Висторопського НВК (вчитель Анатолій Шило), ІІ місце  Пристайлівський НВК (вчитель Ігор Коваленко); серед дівчат старших І місце М. Висторпський НВК, ІІ місце Будильський НВК (вчитель Алла Кір’яненко). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської РДА.

Районний конкурс юних вокалістів, вокальних та хореографічних колективів «Зірки народжуються в Україні» 26 лютого на сцені районного будинку культури зібрав друзів!!!

Дата створення: 16:34 27.02.2019

Всіх присутніх музичним дарунком привітала переможниця районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів вокального мистецтва, випускниця вокального колективу «Співодари» (керівник Олена Токар) Яна Сіробаба, яка на сьогодні студентка КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж А.С.Макаренка».

Виїзна колегія відділу освіти в Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:44 27.02.2019

      З метою обміну досвідом роботи 27 лютого 2019 року на базі Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулася виїзна колегія відділу освіти, у ході якої  присутні відвідали уроки  української  мови в 9 класі, предмету «Основи здоров’я» в 6 класі, природознавства в 2 класі, здійснили екскурсію закладом, ознайомилися із створеним освітнім середовищем школи І ступеня відповідно до положень Концепції «Нова українська школа». У ході колегії були розглянуті питання: про персональну відповідальність керівників закладів освіти щодо імплементації Закону України «Про освіту» (ст.30), підсумки пробного районного ЗНО та відповідність його семестровому оцінюванню з предметів, стан викладання та рівень навчальних досягнень з математики у Ворожбянському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ  та Василівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, організацію внутрішкільної методичної роботи з педагогічними кадрами  у В.Висторопському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ та Штепівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ, аналіз участі та результативності команди учнів Лебединського району у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у порядку контролю: про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 25.04.2018 (протокол № 2) «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з образотворчого та музичного мистецтва у Пристайлівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ та Василівській ЗОШ І-ІІІ ст.».

Засідання районного методичного об’єднання

Дата створення: 15:42 26.02.2019

На базі Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання  учителів, які працюють в інклюзивних класах з теми «Формування мотивації до освітнього процесу у дітей з особливими освітніми потребами, зокрема, з порушенням слуху».  Під час практичної частини вчителі відвідали урок літературного читання з теми «Поезія, що стала піснею. Т.Г.Шевченко «Реве та стогне Дніпр широкий…», годину спілкування «У серці з Україною» (Троян Н.М.), корекційно-розвиткове заняття з розвитку слухового сприймання і формування вимови з учнем 4 класу Тарасенком Артуром (Дубницький М.І.).

Товариська зустріч

Дата створення: 16:18 25.02.2019

З метою підготовки команди Лебединського району до обласних змагань з волейболу в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів серед юнаків 2002 – 2003 р.н., які відбудуться 28.02 – 02.03.2019 року в м. Суми,  на базі Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка відбулася товариська зустріч між збірною командою району та командою педагогічного коледжу.