Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

«Молодь обирає здоров’я»

Дата створення: 12:04 11.04.2019

В актовій залі СумДУ відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Мегаполіс

Дата створення: 11:57 11.04.2019

Міжнародний фестиваль танцю "MEGAPOLIS" сьогодні у палаці спорту "Локомотив" міста Харкова зібрав кращих друзів хореографічного мистецтва! Понад 100 танцювальних колективів, більш ніж 400 творчих номерів на професійному танцювальному майданчику. Творчість юних танцівників оцінювали професійні зіркові судді з України, Росії та Європи. Лебединщину на масштабному міжнародному конкурсі представляв хореографічний колектив "Шарм" районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Ю.Трикоз. На розсуд жюрі представлені три композиції "Гості з майбутнього", золоті призери 3 місце (середня гр.) "Малявка"(молодша гр.) золоті призери 3 місце "Ой мамо, не лайте"(старша гр.) отримали срібну нагороду. Дякуємо всім, хто нас підтримував та вболівав! Особливу подяку хочеться висловити батькам за їх матеріальну та моральну підтримку і за те, що були присутніми на фестивалі і разом з нами вболівали за улюблених дітей та дорогих вихованців. Вкотре "Шарм" засвідчив, що він один з кращих танцювальних колективів України!!!

Гучні «Акорди Сумщини»

Дата створення: 11:48 11.04.2019

З метою виявлення й підтримки творчих здібностей дітей та учнівської молоді, популяризації українського народно-інструментального мистецтва, пропаганди кращих зразків народної та сучасної української музики 06 квітня 2019 року відбулась неймовірна подія у мистецькому житті регіону – свято інструментальної музики “Акорди Сумщини”. Свою майстерність презентували понад 212 юних музиканти з одинадцяти дитячих оркестрів, ансамблів духових та народних інструментів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сумської області. З перших хвилин конкурсної програми учасників свята порадували виконанням мелодій маршу та вальсу дитячі оркестри духових інструментів. Продовжили конкурсну програму оркестри народних інструментів. Свято музики й позитивних емоцій вирувало в актовій залі Сумського державного університету. І тільки поважному журі було не до відпочинку, адже гучні акорди Сумщини треба оцінити справедливо. Голова журі: завідувач відділу духових та ударних інструментів, викладач – методист Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Валерій Олександрович Пастухов. У складі: викладач – методист відділу народних інструментів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Тетяна Володимирівна Литовченко. Викладач-методист відділу народно-інструментального мистецтва Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Володимир Олександрович Гришин. Під час виступу музикантів у залі панувала неймовірна атмосфера. Глядачі з задоволенням слухали музику поринаючи в її чарівні хвилі. Наші вітання призерам II cтупеню обласного етапу фестивалю Андрію Івановичу Гнатенку та його талоновитим вихованцям! "АЛЬЯНС", ТАК ТРИМАТИ!!!

Атестація педагогічних працівників

Дата створення: 14:21 08.04.2019

Завершено атестаційний процес комісіями І та ІІ рівнів у 2018-2019 навчальному році. 

Шості Педагогічні читання

Дата створення: 11:26 08.04.2019

05.04.2019 року педагоги Лебединщини взяти участь у Шостих обласних Педагогічних Читаннях з Гуманної Педагогіки, які відбулися на базі  КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка». У пленарній частині виступили Ерметов І.О., лікар, психолог, віце-президент ВАГП, голова Київського міського центру ВАГП, член Координаційної ради МЦГП, Лауреат премії Кабінету Міністрів України, Лицар Гуманної Педагогіки(м. Київ); Матяшук В.П., кандидат історичних наук, завідувачка кафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова Львівського обласного центру гуманної педагогіки( м. Львів); Таран В.О., голова циклової комісії дошкільної та соціальної педагогіки КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка», голова методичного об'єднання викладачів дошкільної педагогіки педагогічних ЗВО І-ІІ р.а. Центрального регіону України, Учитель Гуманної Педагогіки. У цікавій формі пройшов дискусійний портал «З думкою на серці», модератором якого була Білокобильська Л.Б., в.о. директора КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка». У рубриці «Перлинки педагогічної творчості» автори презентували основні здобутки своєї педагогічної діяльності. Практична  складова  Читань у формі майстер-класів та творчих майстерень відбулася у  п'яти секціях за напрямками «Шкільна педагогіка», «Дошкільна педагогіка», «Гуманітарно-філологічна», «Соціально-педагогічна», «Природничо-математична».

Хвиля талантів

Дата створення: 16:26 04.04.2019

Хвилею талантів продовжується естафетний тиждень. Керівники гуртків Єршова Т.М., Нездоймишапка Ю.В., Куриленко В.М. на базі КЗ СОР Лебединська спеціальна школа – інтернат провели заняття з креативного рукоділля на тему «У садочок пташина прилітала, заспівала пісню про весну».           Діти з задоволенням створили колективну роботу «Весняне дерево», яке прикрасили різнокольоровими квітами і чудовими пташками, виготовлені з фетру. «Весняне дерево» стало яскравим акцентом в дизайні шкільної кімнати.

Хвиля дружби

Дата створення: 16:25 04.04.2019

Хвилі безмежного океану позашкілля Лебединського району змінюють одна   одну.        У дружньому колі однодумців проходило заняття районної школи «Лідер» для активної молоді «Від серця до серця іде доброта». З 1 по 30 квітня 2019 року 14 Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» збирає всіх під гаслом «Дитяче серденько,живи!»          Долучитися до благодійництва мали змогу і лідери учнівського самоврядування закладів освіти Лебединського району. Робити добро – це органічна потреба для кожної людини, однак як і будь-якій справі благодійності треба навчатися. Учасники школи взяли участь у грі - навчанні «Битва ерудитів», яка надалі допоможе їм організувати учнів для збору коштів під час цієї акції в своїх школах.          Творчо, позитивно, креативно кожна команда створювала картину настрою, використовуючи кольорові геометричні фігури. А свої гарячі серця та тепло своїх долоньок залишили учасники в ангелів-охоронців, виготовлених на майстер класі. Потім їх можна буде виготовити разом з учнями шкіл та подарувати нашим захисникам – воїнам АТО.   

Хвиля талантів

Дата створення: 16:17 04.04.2019

Однією з локацій "Хвилі талантів" в обласній естафеті "Позашкілля Сумщини - 49+" став КЗ СОР Штепівський навчально-реабілітаційний центр. Для учнів було проведено майстер клас із слобожанського розпису "До серця України таланти донесемо". З допомогою досвідченого керівника гуртків Н. Коротич діти прикрасили оригінальними візкерунками частинки пазлу, з яких склали колективну композицію у формі серця. Діти пересвідчилися, що за підтримки друзів можна створити справжній шедевр і отримати величезне задоволення від досягнутого результату і колективної взаємодії.

«Позашкільна освіта Сумщини – 49 +»

Дата створення: 15:30 03.04.2019

Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у  межах  обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» започатковано естафету «Позашкільна освіта Сумщини – 49 +», яка  вже активно крокує   регіоном, залучаючи все більше талановитої молоді до цікавого змістовного спілкування. Позашкілля Сумщини записує свою історію на сторінках власної книги.  Педагогам та вихованцям районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області  пощастило стати безпосередніми учасниками цієї грандіозної події  року.

Майстер клас з бісероплетіння

Дата створення: 15:19 03.04.2019

У межах обласної естафети «Позашкілля Сумщини -49+»  до Великовисторопського НВК завітали учні  з Маловисторопського НВК на майстер клас з бісероплетіння   «Чарівна намистинка». Діти навчилися виготовляти браслети у техніці бісерного ткацтва. Кожна учасниця майстер класу виготовила свій індивідуальний, яскравий браслет та отримала не менш яскраві емоції. Майстер клас провела керівник гуртка «Бісероплетіння» районного будинку дитячої та юнацької творчості - Лобанова О.В. разом із своїми ученицями Закірко Тетяною та Кузьмін Катериною.