Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Всеукраїнський тиждень права

Дата створення: 08:56 18.12.2018

З метою підвищення рівня правової освіти населення, формування громадянської компетентності учнівської молоді та виховання їх у дусі поваги до прав людини з 04 по 10 грудня 2018 року у закладах загальної середньої освіти району пройшов Всеукраїнський тиждень права, присвячений Дню захисту прав людини.

Підготовка майбутнього педагога Нової української школи

Дата створення: 16:21 17.12.2018

14 грудня 2018 року на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж ім. А.С.Макаренка» відбувся обласний семінар-нарада за участю представників місцевих органів управління освітою та директорів закладів загальної середньої освіти на тему «Забезпечення соціального партнерства коледжу і відділів освіти Сумщини у підготовці педагога Нової української школи».

Районні змагання з баскетболу 3 х 3

Дата створення: 09:39 17.12.2018

В спортивному залі Михайлівської ЗОШ І – ІІІ ст. пройшли зональні змагання та фінал І  (районного)  етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд ЗЗСО. Серед команд юнаків 2002 – 2003 р.н. перемогу здобула команда Пристайлівського НВК (вчитель Ігор коваленко), ІІ місце команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко). Серед юнаків 2004 – 2005 р.н.: І місце – Пристайлівський НВК, ІІ місце  - М. Висторопський НВК (вчитель Анатолій Шило). Команди-переможці районного етапу будуть продовжувати боротьбу за першість на обласному етапі в м. Суми в березні – квітні наступного року.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ НА ВСІ ЧАСИ

Дата створення: 11:42 14.12.2018

Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.

І (заочний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent"

Дата створення: 14:33 12.12.2018

І знову наші невеликі досягнення. Вітаємо ученицю 10 класу Гудимівського НВК Іщенко Юлію, яка зайняла ІІІ місце у І (заочному) турі Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "2d анімація" (старша вікова категорія), що проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України та Українського державного центру позашкільної освіти.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання

Дата створення: 16:32 03.12.2018

01 грудня на базі Будильського НВК проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання. В олімпіаді  брали участь 11 учнів 8 - 11 класів з 7 закладів загальної середньої освіти району. Здобули призові місця  4 учні.

Нарада керівників закладів освіти району

Дата створення: 15:32 30.11.2018

30 листопада 2018 року на базі будинку дитячої та юнацької творчості відбулася  нарада керівників закладів освіти району.  Про своєчасне документування дітей присутніх ознайомила Ольвач Л.М., начальник Лебединського міського відділу Управління Державної  міграційної служби України в Сумській області.  Про стан дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти області повідомив Івченко Т.М., інспектор 18-ДПРЧ,  Управління ДСНС України в Сумській області, старший лейтенант служби цивільного захисту. Відповідно до порядку денного у ході наради    були розглянуті питання про стан забезпечення педагогічними кадрами закладів освіти району, діяльність керівників закладів освіти щодо сприяння адаптації молодих спеціалістів до професійної діяльності, організацію роботи  інклюзивно-ресурсного центру, виконання заходів щодо проведення Року німецької мови у навчальних закладах Лебединського району, а також здійснено аналіз відповідності річного та зовнішнього незалежного оцінювання учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році.

Зустріч керівників закладів освіти Лебединського району з фахівцями КМ ІРЦ ЛМР

Дата створення: 15:06 30.11.2018

30 листорада 2018 року відбулася зустріч директорів ЗЗСО і завідувачів ЗДО Лебединського району з фахівцями Комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Лебединської міської ради, який відкрився  в орендованих приміщеннях Лебединської спеціальної школи для глухих дітей.

Засідання районного методичного об’єднання вчителів географії

Дата створення: 14:40 30.11.2018

28.11.2017 року на базі Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії за темою «Формування компетентностей, визначених Концепцією Нової української школи, через наскрізні змістові лінії предмету географія». Цікавий змістовний урок географії у 7 класі «Узагальнююче повторення по темі «Африка»» провела Бедлінська В.М., у своєму виступі  вона поділилася досвідом щодо  формування компетентностей   на уроках географії з використанням міжпредметних зв’язків. Завідувач районного методичного кабінету Сагайдачна Н.М. провела з присутніми методичний практикум «Формування компетентностей через змістові лінії наскрізних програм з географії». Учасники заходу взяли участь в ійнтелектуальній грі «Я люблю Сумщину». У підсумках засідання РМО завідувач РМК Сагайдачна Н.М. підняла питання  щодо функціонування кабінету географії, ведення шкільної документації з предмету, підготовки до  зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації. У рамках засідання РМО присутні поширили знання щодо формування ключових компетентностей на уроках географії через наскрізні змістові лінії програми, поглибили  практичні навички, прийоми і вміння використовувати колективно-компетентнісну взаємодію, діяльнісний підхід у викладані предмету географія на своїх уроках, визначили роль учителя як лідера в індивідуальній освітній траєкторії розвитку дитини з метою підготовки  конкурентноспроможного випускника.