Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Святкові концерти у позашкільних навчальних закладах

Дата створення: 14:26 27.12.2018

Традиційно, напередодні Нового Року, у  позашкільних навчальних закладах проходять різноманітні святкові концерти, вистави, виставки та безліч інших цікавих заходів.  Наймасштабніші серед них – новорічні ранки для малечі. Цей рік не став виключенням. Уже сьогодні, 23 грудня, відбулися новорічні ранки для вихованців школи раннього естетичного виховання "Промінчик" та вихованців РБДЮТ. Артисти, (керівники гуртків) цього дня подарували маленьким глядачам справжнє  новорічне свято із захоплюючим сюжетом  «Новорічний Флешмоб-SHOW». В оновленій версії легендарного мультфільму глядачі зустрілися з улюбленими героями: капітаном Врунгелем і помічником капітана Ломом, Скрудж Макдаком, Бандою Піратів- Розбійників, символом року свинкою-Ношею, Дюдюкою, пінгвіном Лоло, Золотою Рибкою та звісно ж з Дідом Морозом та Снігуронькою. На святі не обійшлося без інтерактивів. Малеча мала змогу не тільки переглянути чудове шоу, але і взяти в ньому участь.  Феєрія кольорів, загадковий світ пригод та казкова атмосфера чекала на маленьких глядачів у районному Будинку дитячої та юнацької творчості.  Дорогі наші вихованці! Ось і закінчується 2018 рік! Попереду Новий 2019 рік! А це означає, що на вас чекає багато-багато цікавих історій та пригод! Хай казка завжди крокує з вами, бо ми, дорослі також хочемо щоб з нами траплялися справжні дива і здійснювалися всі найзаповітніші бажання!!! З Наступаючим Новим Роком!!!

IV Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

Дата створення: 13:59 27.12.2018

Гарних дітей під новий рік вітає святий Миколай. А гарних IT-кіндерів - iTalent Friends Community: Цитрус, MacPaw, Grammarly Kyiv, INSART Ukraine, 3OHA51, Український державний центр позашкільної освіти та Міністерство освіти і науки України.

Я маю право!

Дата створення: 14:38 26.12.2018

З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя протягом ІV кварталу 2018 у закладах освіти району проводилася інформаційно-просвітницька кампанія «Я маю право!» щодо правового виховання, подолання правового нігілізму та стимулювання правомірної поведінки учнів.

Різдвяний передзвін

Дата створення: 13:19 26.12.2018

Обласне новорічне свято "Різдвяний передзвін" зібрало кращих з кращих вихованців позашкільних закладів області та переможців міжнародних,  всеукраїнських конкурсів! Море позитиву, радості, приємні хвилини нагородження за вагомі досягнення у творчому житті регіону та формування позитивного іміджу позашкілля Сумщини, новорічні подарунки від Святого Миколая, отримав кожен з учасників цього неповторного казкового дійства! Дякуємо організаторам незабутнього свята для творчо-обдарованої молоді Сумщини, особливо обласному центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю! Це було феєрично і справжньою новорічною казкою, як для дітей, так і для дорослих!!! Казкового всім настрою та з початком новорічних свят!!!

Підсумки районної природоохоронної акції «Збережи ялинку»

Дата створення: 08:36 22.12.2018

У період з 03 по 14 грудня 2018 року у Лебединському районі пройшла природоохоронна акція «Збережи ялинку», яка відбулася за співпраці еколого-натуралістичного відділу Лебединського РБДЮТ та ДП «Лебединський лісгосп». Акція проводилася з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; професійного самовизначення учнів; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Комплексний залік ХХVІ обласних спортивних ігор

Дата створення: 13:43 20.12.2018

Протягом  2017 – 2018 навчального  року    команди спортсменів Лебединського району  брали  участь у комплексному заліку ХХVІ обласних спортивних ігор школярів з таких видів спору :  волейболу серед юнаків  – ІІ місце,  легкоатлетичного кросу – ІІІ місце,   легкоатлетичного чотириборства – ІІІ місце,  легкої атлетики - ІІ місце,  волейболу серед дівчат – ІV місце,  фут залу серед дівчат  - ІV місце.                                        

Працювати по-новому

Дата створення: 08:58 20.12.2018

Закінчилась ІІІ очна сесія з підготовки вчителів початкових класів , які будуть працювати з учнями 1 класу у 2019-2020 н.р.   Педагоги практично закріплювали знання, які отримали під час проходження онлайн- курсів на освітній платформі EdEra. Обговорювалися питання діяльнісного підходу та критичного мислення, формувального оцінювання та створення портфоліо. Велика увага була приділена особливостям викладання навчальних предметів. Вчителі обговорили питання, пов'язані з педагогікою партнерства. Та найбільше сподобалося вчителям працювати з конструктором LEGO.Цей день мав назву"Гра по-новому, навчання по-іншому". Вчителі поглянули в майбутнє крізь призму педагогічної гри, ознайомилися з методикою компетентнісного навчання "Шість цеглинок" .Із дитячим захоплення будували вежі, малювали малюнки за допомогою конструктора, а під час квесту- "знайшли слона." Час промайнув дуже швидко. Кожен учитель   повернувся до рідної школи  готовий працювати по-новому. Бо тільки поруч з творчим креативним учителем зможе зростати майбутнє покоління!  

День святого Миколая

Дата створення: 16:18 19.12.2018

19 грудня 2018 року діти закладів освіти району відзначили День Святого Миколая – покровителя всіх мандрівників та дітей. В цей день в усіх закладах відбулися виховні заходи. Діти наче в казці побували та зустріли там Миколая, який дарував подарунки. На святковий захід  «У рідний край завітав Миколай» до малюків Московськобобрицького НВК прийшов голова Лебединської районної ради Василь Калита, а до дітей Будильського НВК завітала перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина. Всі привітали дошкільнят зі святом та вручили солодкі подарунки.

Зі святом Святого Миколая!

Дата створення: 14:00 19.12.2018