Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Навчально-польові заняття

Дата створення: 10:38 22.04.2019

 

Виїзна колегія відділу освіти у Пристайлівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ

Дата створення: 08:54 19.04.2019

      З метою обміну досвідом роботи 18 квітня 2019 року на базі Пристайлівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ відбулася виїзна колегія відділу освіти, у ході якої  присутні відвідали уроки  хімії у 8 класі, фізичної культури  в 7 класі, зарубіжної літератури в 5 класі, літературного читання в 2 класі, англійської мови в 1 класі, інтегроване заняття в закладі дошкільної освіти, здійснили екскурсію навчально-виховним комплексом, ознайомилися із створеним освітнім середовищем школи І ступеня відповідно до положень Концепції «Нова українська школа». У ході колегії були розглянуті питання: про стан організації харчування в закладах освіти району;  проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти у  2018-2019 навчальному році; команду психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП, яка знаходиться на інклюзивному навчанні в  закладах загальної середньої освіти; виконання заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи у початкових класах закладів загальної середньої освіти; організацію роботи щодо вивчення, узагальнення та впровадження ППД в педагогічних колективах  у Межиріцькій ЗОШ І-ІІІ ст. та Будильському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ;  у порядку контролю: про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 21.02.2018 (протокол    № 1) «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з  фізики у Гудимівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ  та Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ст.» та про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 22.04.2018 (протокол    № 2) «Про стан виконання Закону України «Про дошкільну освіту» у Голубівському ДНЗ «Голубок» та Будильському НВК».

Районні змагання з міні футболу серед дівчат

Дата створення: 14:49 17.04.2019

17 квітня на спортивному майданчику с. Михайлівка відбулися районні змагання з міні футболу в залік ХVI районних спортивних ігор школярів серед дівчат 2002 – 2003 р.н. Змагання проходили за коловою системою. В напруженій боротьбі перемогу виборола команда Василівської ЗОШ ( вчитель Святослав Карпенко, тренер-викладач Сергій Хоменко), ІІ місце зайняла команда Михайлівської ЗОШ (вчитель Сергій Холоденко, тренер-викладач Олександр Семененко), ІІІ місце посіла команда Будильського НВК (вчитель Алла Кір’яненко, тренер-викладач Дмитро Бєлих). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.

Майбутнє лісу у твоїх руках

Дата створення: 17:13 15.04.2019

В межах Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" у стінах РБДЮТ були проведені міськрайонні конкурси на кращий дитячий твір та малюнок з теми "Лісівники плекають ліс". Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами важливості професії лісівника, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті.

Шкіряний м’яч

Дата створення: 17:08 15.04.2019

12 квітня  команда Лебединського  району прийняла участь у обласних змаганнях з футболу  серед юнаків 2007 р.н. на призи клубу «Шкіряний м’яч».  Змагання проходили в м. Суми футбольний центр «Барса».                               У своїй  групі  команда посіла ІІІ місце.  Команду Лебединського району представляли учні Павленківського, Будильського НВК, Михайлівської та Василівської ЗОШ.

Екологічною стежкою рідного краю

Дата створення: 08:11 15.04.2019

Районний будинок дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області  тісно співпрацює з КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка». У межах декади циклової комісії природничих наук з методиками навчання викладачами Г.С.Парфило та І.А. Приходько була запланована навчальна екскурсія «Екологічною стежиною рідного краю». Провести цю екскурсію їм допомогла керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму Лебединського РБДЮТ Л.К. Бабич по екологічні стежці в селі Михайлівка. Студенти познайомилися з природно-заповідними територіями Лебединщини, ботанічними пам’ятками природи – віковими козацькими дубами, унікальним деревом –  гледичією трьохколючковою,  побували біля Михайлівської  ГЕС, родинного склепу михайлівських поміщиків, «чортового місточка», унікального самовиливного джерела, де набрали цілющої води, дихали свіжим весняним повітрям та милувалися первоцвітами, якими були покриті схили гір.

І районний етап спартакіади допризовної молоді

Дата створення: 13:12 11.04.2019

10 квітня 2019 року у м. Лебедин на стадіоні «Авангард» пройшов І (районний) етап спартакіади допризовної молоді.

Квест «Таємниці рідної землі»

Дата створення: 12:22 11.04.2019

Однією з локацій «Патріотичної хвилі» в обласній естафеті "Позашкілля Сумщини - 49+" став КЗ СОР «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Лебедин». Для дітей санаторію було проведено краєзнавчий квест «Таємниці рідної землі», де зроблено сім кроків до пізнання Лебединщини: познайомилися з визначними пам?ятками Лебединщини, розширили свої знання про символіку регіональної вишивки, кроссенс, QR-код, знайомилися з природно-заповідними територіями, ремеслами, оберегами нашого краю, протягнули незриму нитку від минулого до сьогодення. Діти по плодах визначали породи дерев Лебединських лісів, виготовляли паперові обереги-рушники, які залишили собі на згадку. Під кінець квесту команди розгадали таємне послання від наших предків і всі дружно повторили кричалку. Команди були нагороджені грамотами.

У пошуках скарбів Павла Полуботка

Дата створення: 12:10 11.04.2019

Хто з вас не мріяв знайти справжній скарб?! Юні краєзнавці Лебединського району отримали послання від наказного гетьмана України Павла Полуботка і відправилися у пригодницьку подорож «У пошуках скарбів Полуботка».  Справжніми скарбошукачами були козацькі рої «Гетьмани» та «Козачата», діти Будильського НВК і Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Щоб знайти скарб, потрібно було проявили інтелект, кмітливість, спритність під час конкурсів: визначали козацькі клейноди, розгадували загадкові предмети, грали в лото «Козацька спадщина», знайомилися з духовними скарбами Лебединщини.  Квест пройшов у трьох локаціях: у будівлі колишнього маєтку Павла Полуботка, біла дуба Павла Полуботка, у краєзнавчому музеї.  Координаторами квесту були керівники туристсько-краєзнавчих гуртків Л. Бабич, Л.Балаба та старший науковий співробітник Лебединського краєзнавчого музею С. Бражніченко. Юні краєзнавці зрозуміли, що скарб – це не золото і гроші, а духовні скарби українського народу - традиції і звичаї, які ми повинні зберігати і відроджувати; це природа рідного краю, яку ми залишимо нашим нащадкам. Це наша Батьківщина – Україна, яку нам славний гетьман заповідав любити і захищати.