Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Виїзна нарада директорів закладів освіти району у Штепівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ

Дата створення: 09:30 21.03.2019

З метою обміну досвідом роботи 20 березня 2019 року відбулася виїзна нарада директорів закладів освіти району, у ході якої  присутні під час екскурсії дізналися про напрямками діяльності Штепівського навчально-реабілітаційного центру; ознайомилися із створеним освітнім середовищем школи І ступеня відповідно до положень Концепції «Нова українська школа» Штепівського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ, відвідали уроки зарубіжної літератури в 7 класі, української  мови в 6 класі, математики  в 3 класі, інтегрованого курсу «Я досліджую світ» в 1 класі, інтегрованого заняття з природознавства та образотворчого мистецтва в дошкільному відділенні. У ході наради  були розглянуті питання: про профілактичну роботу з питань запобігання травматизму учасників освітнього процесу в закладах освіти району, стан підготовки вчителів початкової школи  та створення освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти Лебединського району   для роботи в умовах Нової української школи у 2019-2020 н.р., стан екологічного виховання в Межиріцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, ефективність роботи шкільних бібліотек та створення медіатек у закладах загальної середньої освіти району, результати моніторингу веб-сайтів закладів освіти району.                                                 

Аналітичний звіт 2019

Дата створення: 09:26 21.03.2019

20  березня   2019 року в районному будинку дитячої та  юнацької творчості   відбувся  районний етап  Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я»,  метою  якого  є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді.  В ньому взяли участь    11  команд активної молоді    закладів середньої освіти Лебединського району:

Сучасні педагогічні технології у трудовому навчанні

Дата створення: 15:15 20.03.2019

19 березня 2019 року на базі  Михайлівської ЗОШ І – ІІІ ст. відбулося засідання РМО вчителів трудового навчання (обслуговуюча праця) на тему: «Сучасні педагогічні технології у трудовому навчанні». На практичній частині учитель  учитель трудового навчання Михайлівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Сільченко В.В. провела майстер – класи з «Кінусайга» (з японс. «створення художніх виробів (у вигляді мозаїки) з різнокольорових клаптиків тканини»), «Джутової філіграні», «Стрінг - арта» (з англ. «мистецтво ниток, струн»).

Обласний конкурс Співуча веселка

Дата створення: 08:13 18.03.2019

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні 16 березня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співуча веселка».        В обласному етапі цього вокально-мистецького заходу взяли участь учні, вихованці гуртків і студій закладів загальної середньої, позашкільної освіти віком від 7 до 18 років – переможці першого етапу І етапу, усього 114 юних голоси.         Претенденти обласного етапу представляли конкурсні виступи за вищим та основним рівнями виконавської майстерності та чотирма віковими групами.         Конкурсна програма обласного етапу передбачала виступ претендентів у таких номінаціях: «естрадний спів»; «академічний спів»; «народний спів»; «джаз-вокал».         Лебединщину представляли Макеєв Михайло, учень Будильського НВК, Косовська Тетяна, учениця Рябушківського НВК та Анна Березова, вихованка вокального колективу "Співограй" кервник Наталія Суховій. За результатими конкурсу Анна Березова отримала І місце, а Тетяна та Михайло отримали дипломи учасників конкурсу. Ми вітаємо наших вихованців, зичимо подальших успіхів та перемог. А ще дякуємо керівникам за підготовку юних вокалістів і звісно батькам за моральну та матеріальну підтримку.

Чарівні барви Лебединщини

Дата створення: 15:54 15.03.2019

Вже стало доброю традицією кожного року навесні збирати в одну велику сім'ю всіх майбутніх народних умільців нашого краю для участі в районному конкурсі «Чарівні барви Лебединщини». Вітаємо переможців конкурсу:

Фінальні змагання з волейболу серед дівчат

Дата створення: 15:51 15.03.2019

В спортивному залі Лебединського медичного училища ім. проф..М.І. Сітенка відбулися фінальні районні змагання з волейболу в залік ХVІ районних спортивних ігор школярів серед дівчат 2002 – 2003 р.н. Змагання проходили за коловою системою. За результатами проведених ігор впевнену перемогу здобула команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІ місце зайняла команда Василівської ЗОШ ( вчитель Святослав Карпенко,  тренер-викладач Сергій Хоменко), ІІІ місце посіла команда М.Висторопського НВК (вчитель Анатолій Шило). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.

Засідання РМО вчителів 2 класу

Дата створення: 12:05 15.03.2019

Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності, яка зможе успішно жити в соціумі, бути креативною,  конкурентоспроможною.  

«Форум вступників»

Дата створення: 08:38 13.03.2019

Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти  до ЗНО з німецької мови

Дата створення: 08:22 13.03.2019

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2019 рік, 12.03.2019 у Голубівській ЗОШ І-ІІІ ст. Лебединської районної ради Сумської області відбувся методичний порадник «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти  до ЗНО з німецької мови», у якому взяло участь  6 педагогів Лебединського району.

ВІТАЄМО!

Дата створення: 11:36 07.03.2019