Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Відкрита першість з футзалу

Дата створення: 15:21 24.11.2017

24 листопада у спортивному залі Лебединського медичного училища пройшла відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2004 – 2005; 2006 – 2007 р.н.                                                     

Навчання керівників

Дата створення: 16:23 23.11.2017

       22 листопада було проведено семінар керівників навчальних закладів за участю головного інспектора управління Держпраці у Сумській області Тимошенка Сергія Вікторовича з питань дотримання правил технічної експлуатації обладнання топкових та котелень, а також з питань попередження виробничого травматизму  та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень та за участю інспектора 18 ДПРУ Гончаренка М.М. з питань дотримання правил пожежної безпеки у закладах освіти.  

Методичний семінар для вчителів англійської мови

Дата створення: 16:15 23.11.2017

21 листопада в м. Суми відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови на тему «5 ways to organize your lesson», «Teaching grammar to YL» від видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст за підтримки Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти, в якому взяла участь вчитель Гудимівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Стрикиця В.М. Під час семінару учасники розглянули особливості проведення уроків в початковій школі. Вікторія Плішкова, методист-консультант видавництва MM Publications в Україні, презентувала необхідність написання планів уроків, зосередивши увагу на його основних етапах, а також досягнення цілей за допомогою плану уроку в початковій школі. Друга частина семінару з теми «Teaching grammar to YL» була присвячена викладанню граматики в молодших класах, як важливої частини вивчення мови. Спікер поділилася корисними порадами щодо позитивної корекції помилок, а також обговорила роль рідної мови у цьому процесі. Наприкінці семінару усі учасники отримали сертифікати та подарунки від видавництва MM Publications.

Олімпіада з історії

Дата створення: 16:35 22.11.2017

19 листопада 2017  року на базі РБДЮТ відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В олімпіаді брали участь 19 учнів із 11 закладів освіти району. Вітаємо переможців: - Михненка Євгенія, учня 10 класу Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ (учитель Кобець А.П.) за зайняте І місце; - Іванову Анну ученицю 9 класу Пристайлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ (учитель Косенко О.В.) за зайняте ІІ місце; -  Ромась Богдану, ученицю 9 класу Голубівськоі ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Антоненко А.С.) за зайняте ІІІ місце; - Михненка Дениса, учня 8 класу Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ (учитель Кобець А.П.) за зайняте ІІІ місце.

ІІ етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

Дата створення: 16:28 22.11.2017

З метою виховання у школярів почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 18 листопада 2017 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

Олімпіада з біології

Дата створення: 16:23 22.11.2017

18 листопада 2017 року пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, який відбувся на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Магія танцю

Дата створення: 13:18 22.11.2017

18 листопада 2017 року гостинно відкрив свої двері Сумський державний університет для всіх улюбленців хореографічного мистецтва, на сцені якого відбувся обласний конкурс сучасного та естрадного танцю "Магія танцю".     Цього року в ньому взяли участь 59 колективів, які налічували 900 вихованців.     Лебединщину, як завжди, представляв хореографічний колектив "Шарм" районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Юлія Трикоз).     Дві хореографічні композиціїї виконали вихованці "Шарму": "Червоні шапочки" молодші танцівники і отримали почесне 2 місце та в стилі "Бродвею" підкорювали сцену старші танцівники і отримали почесне 1 місце.    Жюрі, крім гарних оцінок колективу, відмітило високий рівень створення креативних та яскравих юбразів сценічних костюмів.    З приємними враженнями ми знову повернулися додому! Чергова перемога засвідчує, що юні таланти Лебедищини в числі найкращих на Сумщині!

Перемога в обласній краєзнавчій конференції «У світі краєзнавчих відкриттів»

Дата створення: 10:45 17.11.2017

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю 16 листопада 2017 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ДО РОБОТИ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 10:36 17.11.2017

Відповідно до плану заходів щодо запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня Сумської області на 2017-2022рр. та підготовки вчителів до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти з 1 вересня 2018 року, на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради 15 листопада 2017 року відбувся регіональний навчальний семінар за темою: «Впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Методичний подіум

Дата створення: 10:38 14.11.2017

«Методичний подіум» - одна з дієвих форм роботи з педагогами у районному будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області. Щорічно педагоги закладу  на «методичному подіумі»   презентують власні навчально-виховні проекти.