Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Районні змагання з легкої атлетики

Дата створення: 13:46 06.05.2019

На стадіоні  «Авангард» пройшли районні змагання з легкої атлетики в залік ХVІ районних спортивних ігор школярів серед учнів 2002 – 2003; 2004 – 2005 р.н.  В змаганнях прийняло участь одинадцять команд закладів загальної середньої освіти району. У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), , ІІ місце зайняла команда  М. Висторопського НВК (вчитель Анатолій Шило), ІІІ місце посіла команда Голубівської ЗОШ (вчитель Валентина Товкус).

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» у районі

Дата створення: 09:57 02.05.2019

З метою придбання  кардіологічного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні з 01 по 30 квітня 2019 року в  закладах освіти району була проведена  Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько живи!». У рамках акції  педагоги разом з учнями  провели виховні години на тему «Що таке благодійність?», «Завжди поспішаємо на допомогу». Класні керівники 5-11 класів  провели години спілкування  на тему «Допоможи ближньому». Волонтерські загони організували  збір коштів. Скриньки зі зібраними коштами передані до сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

Майбутнє лісу в твоїх руках

Дата створення: 12:07 26.04.2019

В рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» за співпраці ДП «Лебединський лісгосп» та еколого-натуралістичного відділу Лебединського РБДЮТ 8 квітня 2019 року відбувся міськрайонний конкурс на кращий дитячий твір (5-8 кл.) та малюнок (1-4 кл.)  за темою «Лісівники плекають ліс» на базі Лебединського РБДЮТ.  Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами важливості професії лісівника, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті.

Проведено показовий День цивільного захисту

Дата створення: 16:45 24.04.2019

         24 квітня у Ворожбянському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ проведено показовий День цивільного захисту. До участі у заході були запрошені директори закладів загальної середньої освіти району, завідувач пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області Баранець Є.О., інспектор ДПРЧ-10  Управління ДСНС України в Сумській області Івченко Т.М. та спеціаліст з надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Лебединської районної державної адміністрації Підопригора С.О.

Засідання РМО вчителів історії

Дата створення: 16:40 24.04.2019

24 квітня 2019 року на базі  Михайлівської ЗОШ І – ІІІ ст. відбулося засідання РМО вчителів історії на тему: «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках суспільних дисциплін через реалізацію наскрізних змістових ліній в освітньому процесі».

Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства

Дата створення: 16:01 24.04.2019

   24 квітня на стадіоні «Авангард» були проведені районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед учнів 2006 – 2007 р.н.

ЗВІТУВАВ РБДЮТ

Дата створення: 14:16 24.04.2019

У районному будинку культури 23 квітня відбувся творчий звіт Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості.        Цей захід відбувся для всіх, хто побажав поринути у дивовижний світ мистецтва та дитячої творчості. Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина та голова районної ради Василь Калита привітали педагогічний та учнівський колективи будинку творчості. Вони відмітили, що позашкілля в районі стабільно розвивається, рік за роком крокуючи вперед, удосконалює майстерність, знаходить нові методи роботи, реалізовує нові креативні ідеї.  Вихованці закладу підкорили олімпи майстерності не лише у нашому районі, регіоні, а й на всеукраїнському рівні. Велика заслуга у цьому високопрофесійного педагогічного колективу РБДЮТ на чолі з Надією Островерх, які постійно вишукують нові таланти, розвивають їх, вчать дітей вірити в себе і свої можливості. Вручили почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради кращим викладачам-позашкільникам, вихованцям. Яскраво та творчо проходив звіт гуртківців. Присутні в залі  були просто у захваті від побаченого, вкотре переконавшись, що творчу особистість може виховувати тільки творчий, обдарований педагог, і саме такі педагоги-керівники гуртків працюють у будинку дитячої та юнацької творчості. Ці творчі люди варті найкращих похвал, адже дбають, аби розвинути в дитині іскру таланту та навчити тому, що їй до душі — співати, танцювати, грати, малювати, аби в майбутньому бути всебічно розвинутою особистістю.

І (районний) Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 15:13 22.04.2019

З метою збереження славних козацьких звичаїв і традицій  вже четвертий рік поспіль у квітні в селі Михайлівка Лебединського району  проведиться І (районний) Всеукраїнський етап дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

Участь в обласному святі з нагоди нагородження обдарованих дітей

Дата створення: 15:09 22.04.2019

Делегація педагогів та учнів району взяла участь в обласному  святі з нагоди нагородження переможців ІІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук, яке відбулося 19 квітня 2019 року в приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна. До початку свята в рамках  флешмоба, що транслювався UA:Суми у прямому ефірі, діти взяли участь у наймасовішому інтерв’ю. Дипломами за зайняті призові місця у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук нагороджені Пугач Карина, учениця 9 класу Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ та Вакула Настасія, учениця 11 класу Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. Педагогам, які підготували переможців,  Коренєвій Д.М., учителю зарубіжної літератури  Ворожбянського НВК, та Лободі О.І., учителю іноземної мови Гринцівського НВК, вручені грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Нові прилади для НУШ

Дата створення: 10:44 22.04.2019

Відповідно до Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2018 № 283, придбання засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкових класів відповідно до Примірного переліку, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.02.2018 № 137 відділом освіти придбано телурії – діючі моделі Сонця-Землі-Місяця, які більш наочно допоможуть учням зрозуміти просторове розташування основних планет. Прилад допоможе учителю продемонструвати траєкторію обертання Землі і Місяця навколо Сонця, зміну сезонів на Землі в залежності від їх розташування навколо Сонця.