Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ВИЇЗНА НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ В ОПОРНОМУ ЗАКЛАДІ

Дата створення: 14:14 18.09.2019

З метою обміну досвідом роботи 18 вересня 2019 року відбулася виїзна нарада директорів закладів освіти району, у ході якої  присутні під час екскурсії  ознайомилися із створеним освітнім середовищем школи І ступеня, відвідали медіатеку, ресурсну кімнату, навчальні кабінети з сучасним обладнання відповідно до положень Концепції «Нова українська школа» Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. У ході наради  були розглянуті питання: про готовність закладів освіти району до нового начального 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, умови та порядок проведення І, ІІ  турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»,  використання та розподіл годин варіативної складової навчальних планів на вивчення предметів, винесених на ДПА (ЗНО),  стан сприяння творчого розвитку особистості в Московськобобрицькому НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ.

СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Дата створення: 14:39 17.09.2019

У закладах загальної середньої освіти  стартував Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»

"ПРОМІНЧИК" РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ

Дата створення: 13:35 13.09.2019

8 вересня 2019 року школа раннього естетичного виховання "Промінчик" районного будинку дитячої та юнацької творчості гостинно відкрила свої двері для малечі, які прагнуть до пізнання такого цікавого та незвичайного світу творчості! Всіх гостей привітали випускники школи: Анастасія Сегеда та Ілля Підвезько, вихованці хореографічного колективу «Шарм» керівник Ю.Трикоз та вокального колективу «Співограй» керівник Н.Суховій! Дякуємо всім, хто завітав до нас!

ПІД ВІТРИЛАМИ ДОБРА

Дата створення: 11:40 13.09.2019

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата створення: 10:34 02.09.2019

МЕТОДИЧНИЙ СТАРТАП: НАВЧАННЯ ШКІЛЬНИМ ПРЕДМЕТАМ У 2019-2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Дата створення: 09:52 02.09.2019

29-30 серпня 2019 року на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися щорічні  серпневі секційні засідання педагогів району щодо початку нового 2018-2019 навчального  року у формі методичного стартапу. В межах фахових районних методичних об’єднань було опрацьовано інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо вивчення предметів в закладах загальної середньої освіти,  організації освітнього процесу у 2019-2020 навчальному  році,  ключові зміни в програмах 10-11 класів з предметів інваріантної складової, вимоги щодо ведення класних журналів, сертифікаційні роботи з предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року та визначені  пріоритетні  напрямки роботи районних методичних об’єднань у новому навчальному році, проведені майстер-класи, квести.

РАЙОННА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата створення: 09:50 02.09.2019

Щороку традиційна районна серпнева конференція працівників освіти підводить підсумки роботи за рік,  визначає напрямки роботи на наступний навчальний рік, згуртовує педагогічні колективи. Не була винятком і сьогорічна конференція, яка відбулася 29 серпня у приміщенні сільського будинку культури Рябушківської сільської ради. Роботу конференція розпочала з привітання та вручення грамот першим заступником голови Лебединської районної державної адміністрації  Оксаною Лихиною  та головою Лебединської районної ради Василем Калитою.  У тезах доповіді «Про підсумки роботи закладів району у 2018-2019 навчальному році та завдання на новий 2019-2020 навчальний рік в умовах реформування освіти»  детально висвітлено роботу галузі освіти району в усіх напрямках, зупиняючись на досягненнях і недоліках, проблемах сьогодення, а також визначила пріоритети розвитку на наступний навчальний рік у контексті Концепції «Нова українська школа», побажала усім міцного здоров’я, щастя, творчих злетів, радощів та успіхів, що вимірюються здобутками вихованців. Досвідом роботи щодо наступністі, перспективністі у системі безперервної освіти як умова забезпечення цілісності процесу розвитку, навчання і виховання дитини в умовах Нової української школи поділилася Олена Ісакова, учитель 2  класу Ворожбянського НВК: ЗОШ І- ІІІ  ст. – ДНЗ. Про участь у міжнародному європейському освітянському турі «Нові освітні технології та проекти  у системі середньої освіти Швеції, Данії та Німеччини» присутнім повідомила Світлана Капліна, директор Павленківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. Цікавими і пізнавальними були відеороліки «Дошкільна освіта Лебединщини на сучасному етапі» та «Презентація опорного закладу – Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». Директор Лебединського інклюзивно-ресурсного центру Олена Літковець ознайомила присутніх про спільну роботу навчальних закладів району та

РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГІВ

Дата створення: 16:20 13.08.2019

За ініціативи відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації, компанія «Проксима сервіс» 13 серпня 2019 року розпочала навчання для учителів першого класу закладів загальної середньої освіти   району з проблеми «Основи використання інтерактивної дошки в освітньому процесі», яке провів старший викладач кафедри освітніх інформаційних технологій СОІППО Ніколаєнко Михайло   Сергійович.

Триває підготовка закладів освіти до роботи у новому навчальному році

Дата створення: 16:00 07.08.2019

07 серпня 2019 року проведено огляд готовності до нового навчального року Пристайлівського НВК, М.Бобрицького НВК, Боровеньківської філії, Будильського НВК та ДНЗ (ясла-садок)«Зірочка» Будильської сільської ради.