Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Канікули! Канікули!

Дата створення: 08:55 05.01.2018

З метою забезпечення організації відпочинку та змістовного дозвілля дітей та юнацтва під час зимових шкільних канікул учні шкіл району відвідали різноманітні заходи. Троє учнів взяли участь  в обласному новорічному святі «Різдвяний передзвін», яке відбулося  21 грудня 2017  року  в м. Суми в Палаці культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром»; 4 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування з Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Рябушківського НВК відвідали обласну ялинку в Палаці дітей та юнацтва м. Суми 22 грудня 2017 року, а учні Будильського НВК розважались на новорічно-різдвяному святі в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна. Під час зимових шкільних канікул для школярів району було організовано та проведено екскурсії до м. Суми, під час яких діти переглянули виставу «Різдвяна історія» в  Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна  та відвідали музеї, новорічну ялинку міста. Поряд з цим, 2 дітей з особливими освітніми потребами в супроводі батьків були оздоровлені в Державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»!

Дата створення: 08:52 05.01.2018

У період з 04 по 10 грудня поточного року відбувся традиційний щорічний районний конкурс  «Новорічна композиція», організаторами якого є еколого-натуралістичний відділ районного будинку дитячої та юнацької творчості. У конкурсі взяли участь вихованці РБДЮТ, учні ЗНЗ району: Рябушківського НВК, Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, Павленківського НВК, Пристайлівського НВК, Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Василівської ЗОШ І-ІІІ ст., Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., Будильського НВК. Вони заздалегідь надіслали новорічні композиції та вироби, які є альтернативою живій ялинці. Конкурс спрямований на виховання екологічного світогляду,  дбайливого ставлення до довкілля  та цінування краси живого дерева.  Відповідно до рішення оргкомітету районного конкурсу  «Новорічна композиція», переможцями визнано: номінація «Новорічний вінок» - «Гран-прі» - вихованці гуртка «Вишивка» РБДЮТ на базі Рябушківського НВК, керівник Бурлюк Н.А.; - І місце – Гурец Марія (учениця Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, керівник Кулеш Д.С.); - І місце – Кір¢ян Ірина  (учениця Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, керівник Луценко В.М.); - ІІ місце – Шумік Аліна (ученицю Павленківського НВК); - ІІІ місце –Іванова Анна (ученицю Пристайлівського НВК, керівник Вінніченко С.М.); - ІІІ місце – учні 5 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ (керівник Алєксєєнко Л.А.); - ІІІ місце – Шкурко  Анастасія (учениця Пристайлівського НВК, керівник Олійник Г.В.); - ІV місце – учні 3 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. номінація «Стилізована ялинка» - І місце – Пінчук Олексій (учень Пристайлівського НВК, керівник Пінчук І.І.); - І місце – Януш Поліна, Сіробаба Анастасія (учениці 8 класу Рябушківського НВК, керівник Бурлюк Н.А.);- ІІ місце – Клочко Вікторія (учениця Будильського НВК, керівник Мелехеда Т.І.); - ІІІ місце – учні 2 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. номінація «Новорічний букет» - ІІ місце – Артеменко Тетяна (учениця 6 класу Будильського НВК); - ІІ місце – учні 5 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Алєксєєнко Л.А. номінація «Новорічний подарунок» - І місце – учні 6 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.; - І місце – учні 4 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Алєксєєнко Л.А.; - ІІ місце – Кирюшко Дар’я  (учениця Павленківського НВК). номінація «Сюжетна композиція» -  І місце – Дейкун Альона, Дейкун Віта (учениці Будильського НВК, керівник Гавриленко В.І.); - ІІ місце – Дейкун Віта (учениця Будильського НВК, керівник Костенко Н.І.); - ІІІ місце – Шиян Аліна, Селюкова Софія (учениці Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федірко І.В.) - ІІІ місце – Давиденко Ірина (учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федірко І.В.). номінація «Флористична новорічна картина чи колаж» - ІІІ місце – Журавель Софія (учениця Пристайлівського НВК, керівник Гуріна Л.В.). Дякуємо усім учасникам, їхнім вчителям та батькам за активну участь та бажання зберегти природні багатства нашої країни!

Семінар-нарада заступників директорів

Дата створення: 08:18 05.01.2018

З метою посилення контролю за станом ведення класних журналів у загальноосвітніх навчальних закладах району 04.01.2018 року на базі відділу освіти відбувся семінар-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Для роз’яснення щодо ведення класних журналів з предметів були запрошені методисти районного методичного кабінету та голови фахових районних методичних об’єднань.

Різдвяний кубок - 2017 з фут залу серед юнаків

Дата створення: 13:11 27.12.2017

26 грудня  в спортивному залі Лебединського медичного училища  ім. проф.. М.І. .Сітенка  відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з фут залу серед юнаків 2003 р.н. та молодші на приз «Різдвяний кубок» . За результатами зіграних ігор перемогу виборола команда Михайлівської ЗОШ (тренер-викладач Олександр Семененко), ІІ місце зайняла команда  Ворожбянського НВК (тренер-викладач Микола Калюжний), ІІІ місце посіла команда Будильського НВК (тренер-викладач Дмитро Бєлих). В номінаціях були відзначені: «Кращий воротар» - Сергій Ткаленко, « Кращий захисник» - Михайло Утенко (Ворожбянський НВК), « Кращий гравець» - Сергій Васильченко (Будильський НВК), «Кращий бомбардир»  - Валентин Школа ( Михайлівська ЗОШ) . Також була відбулася товариська зустріч між збірними  командами  Михайлівської ЗОШ та Будильського НВК вікова категорія 2000 – 2002 р.н . Перемогу виборола  збірна команда Михайлівської ЗОШ. Переможці змагань нагороджені кубками, призери та відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ та цінними подарунками сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.  

ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

Дата створення: 15:09 26.12.2017

24 грудня 2017 року в м. Київ відбувся ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent», що проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти. 100 найкращих учнів з усієї України захищали свої робити в 9 номінаціях та в змаганнях з кіберспорту. Учениця Гудимівського НВК Іщенко Юлія (вчитель Стрикиця В.М.), яка зайняла І місце в І (заочному) етапі конкурсу, захищала свою роботу «Любіть…» в номінації «2D анімація» та серед усіх номінантів зайняла ІІ місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Учениця була нагороджена дипломом ІІ ступеня, медаллю та цінними подарунками від організаторів та спонсорів конкурсу. Вітаємо Юлію з призовим місцем та бажаємо успіхів і натхнення у скоренні нових інформативних вершин!

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «GLOBAL VALUES IN THE NEW PROGRAM» ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дата створення: 08:39 26.12.2017

20 грудня на базі Сумського ОІППО Клюніною Н.В., методистом з іноземних мов СОІППО, було організовано та проведенометодичний семінар «Global Values in the New Program» спільно з видавництвом «National Geographic Learning» та компанією Лінгвіст, за підтримки Міністерства освіти і науки для вчителів англійської мови області, на якому представниками Лебединського району були вчителі іноземної мови Гудимівського НВК Стрикиця В.М. та Пристайлівського НВК Ревердоренко Н.Г. Відкрила обласний методичний семінар «Global Values in the New Program» Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО. Шляміна К.Д., методист видавництва «National Geographic Learning», теоретично та практично довела, як інтегровані змістові лінії, такі як «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я та безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність», спрямовані на формування в учнів здатності застосовувати знання й уміння з різних предметів у реальних життєвих ситуаціях, можуть бути використані в освітньому процесі з вивчення англійської мови. Адже під час навчання англійської мови як глобальної мови важливо донести матеріали, що представляють різні глобальні цінності. Сучасні учні вивчають процес конструювання сенсу, і вони є активними учнями, які намагаються зрозуміти свій світ шляхом взаємодії в особистих, соціальних та академічних контекстах. «National Geographic Learning» приводить у навчальні заклади більше реального змісту, і надихає учнів розвивати їх цікавість та цінувати свої власні культурні традиції, а також інші, що відповідають новій державній програмі 5-9 класів.

Участь в обласному новорічному святі "Різдвяний передзвін"

Дата створення: 08:23 22.12.2017

Напередодні новорічних свят, 21 грудня 2017 року, відбулося обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін», яке є  підсумком діяльності вихованців і педагогів дитячих художніх колективів, активістів краєзнавчого руху, юних дослідників, майстрів народних ремесел, активних учасників природоохоронних акцій закладів позашкільної освіти в рамках обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».  Від Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості участь у заході взяли: Гончар Костянтин (вихованець школи раннього естетичного виховання «Промінчик», керівник Шишняк Т.М.)– переможець обласного конкурсу сімейних дерев-родоводів «Нехай завжди квітує дерево родинне» та Клюшниченко Станіслав (вихованець гуртка «Джура», керівник Бабич Л.К.) – учасник обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».  Діти долучилися до інтерактивних ігор, майстер-класу та захисту презентацій. Яскравих барв та новорічного настрою, як дітям так і дорослим, додала концертна програма в Палаці культури «Хімік», участь у якій взяли кращі дитячі творчі колективи позашкільних закладів області.  Учасники від заходу отримали море позитиву, гарний новорічний настрій та солодкі подарунки. 

Виїзна колегія відділу освіти

Дата створення: 09:13 21.12.2017

З метою обміну досвідом роботи  20 грудня 2017 року на базі Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.  – ДНЗ відбулася виїзна колегія відділу освіти, у ході якої  присутні здійснили екскурсію по школі, оглянули  експозиції музею. У ході колегії були розглянуті питання: про розгляд і затвердження плану роботи відділу освіти райдержадміністрації на 2018 рік, стан виконання Плану заходів щодо розвитку психологічної служби Лебединського району на період до 2017 року, стан упровадження індивідуальної форми навчання для дітей з особливими освітніми потребами в навчальних закладах району.

День Св. Миколая в Пристайлівському НВК

Дата створення: 16:43 19.12.2017

На свято до учнів та вихованців Пристайлівського НВК з добрими словами, дарунками, солодощами завітали почесні гості: голова Лебединської районної державної адміністрації Химич Віктор Васильович,   начальник відділу освіти Лебединської районної адміністрації Дудченко Людмила Петрівна, Пристайлівський сільський голова Мороз Оксана Миколаївна,  районний депутат Дрига  Микола Михайлович. Учні школи підготували  театралізоване дійство, виконували пісні, читали  вірші  на честь Чудотворця.

До нас прийшов Миколай…

Дата створення: 15:46 19.12.2017

19 грудня – День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я батькам і собі. У день перед святом згадують всі свої добрі та не дуже вчинки і зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи може, різочка.