Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

Допоможемо птахам разом!

Дата створення: 14:13 26.01.2018

Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим птахам, що залишилися зимувати. Тож саме вони потребують найбільшої допомоги від людини.

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК «ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДО ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ»

Дата створення: 12:08 26.01.2018

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 24.01.2018 методистом навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьяковою О.В. було проведено методичний порадник.

Різдвяні пригоди

Дата створення: 15:18 23.01.2018

Різдвяні свята закінчилися, але в душах дітлахів вони залишили спогади про ялинку, новорічні хороводи, ігри, змагання та подарунки. У кожній українській родині в цей період звучали колядки та щедрівки з побажаннями миру, здоров'я, добробуту, «щоб у хаті і в коморі усього було доволі». В цей час дітлахи доторкнулися до прадавньої скарбниці духовності, традицій і обрядів нашого українського народу.

Відзначали День Соборності

Дата створення: 10:46 23.01.2018

Із метою належного відзначення у 2018 році Дня Соборності України, покращення національно-патріотичного виховання у навчальних закладах району були випущені стінгазети, проведені загальношкільні лінійки, на яких вчителі історії виступили перед учнями з повідомленнями про річницю проголошення Акту злуки Західної та Наддніпрянської України, у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли Уроки Соборності «Єднання заради Незалежності». Класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години до Дня Соборності України  «Неповторна і єдина», «Соборність і злагода – умови процвітання України». У шкільних бібліотеках оформлено книжкову виставку «Шлях єдності».

Учитель року – 2018

Дата створення: 15:41 12.01.2018

У період з 03 до 12 січня 2018 року на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся очно-заочний етап  ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» за номінаціями: українська мова та література, фізика, німецька мова, фізична культура. Вітаємо педагогів Лебединщини, які достойно захищали честь району: Лахтарину С.О., вчителя Павленківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, за зайняте 4 місце в номінації «Німецька мова»; Холоденко Н.П., вчителя Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., за зайняте 6 місце в номінації «Українська мова та література»; Крамаренка О.М., вчителя Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, за зайняте 7 місце в номінації «Фізична культура»; Муренко І.В., вчителя Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, за зайняте 15 місце в номінації «Фізика».

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Дата створення: 15:53 10.01.2018

У період із 12 січня до 11 лютого 2018 року відбудеться ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін. Олімпіади буде проведено із 18 навчальних предметів на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Сумського державного університету, Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27. В інтелектуальних змаганнях візьмуть участь 21 учень 7-11 класів з 8 закладів загальної середньої освіти району.

Стартувала реєстрація на онлайн-курс для вчителів НУШ

Дата створення: 13:33 09.01.2018

На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на        обов’язковий онлайн-курс для  вчтелів Новоукраїнської школи, які візьмуть перші класи у 2018 році. Детальніше - http://nus.org.ua/news/startuvala-reyestratsiya-na-onlajn-kurs-dlya-vchyteliv-nush/

Різдвяний кубок з волейболу

Дата створення: 09:42 05.01.2018

4 січня в спортивному залі Михайлівської ЗОШ відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат 2003 – 2004 р.н. на приз «Різдвяний кубок». В напруженій боротьбі  перемогу виборола команда  Рябушківського НВК (викладач Олександр Панченко та тренер-викладач Роберт Подрєзов),  ІІ місце зайняла команда Василівської ЗОШ (тренер-викладач Сергій Хоменко), ІІІ місце посіла команда М. Висторопського НВК (тренер-викладач Михайло Кулініч). За рішенням суддівської колегії в номінаціях були відзначені: «Кращий гравець» - Андрій Федірко (Михайлівська ЗОШ), «Кращий нападаючий»  - Богдан Шевченко (Василівська ЗОШ), «Кращий розігруючий» - Надія Селюліна  (М. Висторопський НВК).                               Команда-переможець нагороджена Різдвяним кубком, призери та відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ та подарунками сектору молоді та спорту Лебединської РДА.

Екскурсія до Львова

Дата створення: 08:57 05.01.2018

Відповідно до плану роботи 26 грудня 2017 року педагогічним та учнівським колективом Гринцівського НВК була відвідана культурна столиця України місто Львів. Під час екскурсії всі були ознайомлені з традиціями, історією та неперевершеною архітектурою міста Львова.

Канікули! Канікули!

Дата створення: 08:55 05.01.2018

З метою забезпечення організації відпочинку та змістовного дозвілля дітей та юнацтва під час зимових шкільних канікул учні шкіл району відвідали різноманітні заходи. Троє учнів взяли участь  в обласному новорічному святі «Різдвяний передзвін», яке відбулося  21 грудня 2017  року  в м. Суми в Палаці культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром»; 4 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування з Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Рябушківського НВК відвідали обласну ялинку в Палаці дітей та юнацтва м. Суми 22 грудня 2017 року, а учні Будильського НВК розважались на новорічно-різдвяному святі в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна. Під час зимових шкільних канікул для школярів району було організовано та проведено екскурсії до м. Суми, під час яких діти переглянули виставу «Різдвяна історія» в  Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна  та відвідали музеї, новорічну ялинку міста. Поряд з цим, 2 дітей з особливими освітніми потребами в супроводі батьків були оздоровлені в Державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник».