Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗАОЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОТОКОНКУРСУ «МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА»

Дата створення: 16:35 03.04.2018

Згідно з Планом всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік за основними напрямами позашкільної освіти у 2017 році було проведено Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» Метою конкурсу стали пошук та розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальної та творчої діяльності дітей, формування екологічної культури.

Весняні канікули

Дата створення: 15:08 03.04.2018

У період з 26 березня по 2 квітня 2018 року учні району мали змогу відпочити під час весняних канікул. Перед початком канікул класними керівниками та класоводами були проведені  бесіди та інструктажі з учнями про правила поводження на водоймищах,  з вибухонебезпечними предметами та предметами  піротехніки, дотримання вимог протипожежної безпеки, поводження у громадських місцях та правила пішоходів тощо. Поряд з цим, проведена також профілактична робота з учнями щодо запобігання поширенню гострих респіраторних та інших інфекційних захворювань, травматизму тощо.

Пробне ЗНО-2018

Дата створення: 15:00 03.04.2018

Визначено результати пробного ЗНО з української мови і літератури В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» оприлюднено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси"

Дата створення: 13:19 02.04.2018

1 квітня 2018 року на сцені Сумського державного універистету свої вокальні здібності демонстрували понад 40 кращих вокальних колективів Сумщини у двох номінаціях: естрадний та академічний спів, за двома рівнями виконавської майстерності: основним та вищим, у чотирьох вікових групах. Лебединщину на конкурсі представляв вокальний колектив "Співодари" районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області, керівник Олена Токар у номінації "Естрадний спів" основного рівня виконавської майстерності третьої вікової групи (12-15 років) . На розсуд жюрі було представлено дві вокальні композиції "На городі сухий дуб" та "Вишиванка". Журі високо оцінило творчість та сам виступ колективу і "СПІВОДАРИ"отримали довгоочікувану перемогу!!! Вітаємо колектив і його креативного наставника Олену Токар. Так тримати, юні наші зірки!!!

Районні змагання з футзалу на приз «Шкіряний м’яч»

Дата створення: 11:02 02.04.2018

У спортивному залі Лебединського медичного училища пройшли районні змагання з футзалу серед юнаків 2004 – 2005; 2006 – 2007 р.н.  Серед команд юнаків 2004 – 2005 р.н. перемогу виборола команда Михайлівської ЗОШ (викладач Сергій Холоденко, тренер-викладач Олександр Семененко), ІІ місце зайняла команда Гринцівського НВК (викладач Олександр Крамаренко), ІІІ місце посіла команда  Ворожбянського НВК (викладач Микола Калюжний); серед юнаків 2006 – 2007 р.н.: І місце - команда Михайлівської ЗОШ, ІІ місце  - Павленківського НВК (викладач Олександр В’юн), ІІІ місце – Будильського НВК (викладач Алла Кір’яненко). В номінаціях серед юнаків 2004 – 2005 р.н. були відзначені: «Кращий гравець» - Валентин Школа (Михайлівська ЗОШ), «Кращий голкіпер» - Артем Халепа (Гринцівський НВК), «Кращий захисник» - Микола Никоненко (Будильський НВК), «Кращий бомбардир» - Дмитро Бондар (Ворожбянський  НВК); серед юнаків 2006 – 2007 р.: «Кращий гравець» - Єгор Чхайло (Будильський НВК), «Кращий захисник» - Роман  Вєчеров, «Кращий бомбардир» - Назар Скляр (Михайлівська ЗОШ), «Кращий голкіпер» - Богдан Балим (Павленківський НВК). Переможці, призери та відзначені у номінаціях спортсмени нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків "Чарівні барви Сумщини"

Дата створення: 09:32 30.03.2018

29 березня 2018 року на базі Сумського обласного центру позашкільноі освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків "Чарівні барви Сумщини". Майстерність вихованців районного будинку дитячоі та юнацькоі творчості Лебединського району представляли гуртківці Ларкіна Вікторія, Ольховик Маргарита (Рябушківський НВК), Сікирницький Дмитро (Будильський НВК) в номінаціях писанкарство, украінська вишивка, народна лялька. За підсумками журі всі конкурсанти стали переможцями і отримали грамоти з почесними 2-ми місцями. Вітаємо переможців і іх наставників, керівників гуртків - Бурлюк Наталію, Вечерку Аллу, Нездоймишапку Юлію! З перемогою!

Обласні змагання з волейболу серед дівчат

Дата створення: 16:12 27.03.2018

У спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з волейболу в залік ХХVІ обласних спортивних ігор школярів серед дівчат 2001 - 2002 р.н. У змаганнях приймали участь команди Роменського,  Охтирського, Глухівського,  Шостинського, Лебединського, Конотопського районів. В напруженій боротьбі, з невеликим відривом, команда Лебединського району поступилася команді Роменського району та посіла четверте місце. Команду Лебединського району представляли учениці: Кисла Вероніка, Ларкіна Вікторія, Рибаченко Діана, Шульженко Дар’я (Рябушківський НВК), Богдан Софія (Михайлівська ЗОШ), Луценко Аліна, Огороднікова Ольга (М. Висторопський НВК).

Обласний семінар для вчителів англійської мови

Дата створення: 15:43 27.03.2018

 21 березня 2018 року у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено обласний методичний семінар для вчителів англійської мови за темами «To Learn to Read is to Light the Fire: Every Syllable that is Spelled is a Spark», «Exams and Grades are Temporary, but Education is Permanent». В організації проведення заходу взяли участь Клюніна Н.В., методист з іноземних мов СОІППО, Анна Гез, представник «MM Publication» в Україні. Анжела Констанс, запрошений гість з Сіднею, Австралія, носій та тренер учителів теоретично та практично розкрила питання навчання читання в молодшій школі, а також надала поради й рекомендації стосовно підготовки учнів до аудіювання та письма (ЗНО). Учасниками семінару стали і учителі іноземної мови Лебединського району: Стрикиця В.М. (Гудимівський НВК) та Лобода О.І. (Гринцівський НВК). Усі учасники семінару отримали сертифікати від видавництва «Лінгвіст».