Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

Дата створення: 10:41 30.09.2019

27 вересня в м. Лебедин відбулися районні змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів закладів загальної середньої освіти 2003 – 2004; 2005 – 2006 р.н. У змаганнях прийняли участь команди дванадцяти навчальних закладів. Загальнокомандну першість виборола команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІ місце зайняла команда Гринцівського НВК (вчитель Олександр Крамаренко),  ІІІ місце посіла команда Василівської ЗОШ (вчитель Святослав Карпенко).

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК «ПЕРЕДОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД У КОНТЕКСТІ ІННОВАЦІЙ В ОСВІТІ»

Дата створення: 09:13 30.09.2019

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 27.09.2019 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості методистом з експериментально-дослідної діяльності відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ СОІППО Курган Ольгою Володимирівною було проведено методичний порадник «Передовий педагогічний досвід у контексті інновацій в освіті» для методистів районного методичного кабінету відділу освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.  Курган Ольга Володимирівна акцентувала увагу на організації роботи методичної служби щодо виявлення, вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду, основних вимогах до оформлення матеріалів передового педагогічного досвіду. Консультативний діалог із демонстрацією робіт узагальненого передового педагогічного досвіду, який вивчено, узагальнено на районному (міському), обласному рівнях та схвалено радами методичних кабінетів, вченою радою  КЗ Сумський ОІППО пройшов у форматі «круглого столу». По закінченню роботи методисти районного методичного кабінету, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти отримали методичні рекомендації щодо специфіки організації роботи по виявленню, вивченню, узагальненню та впровадженню передового педагогічного досвіду у контексті інновацій в освіті.

ТИЖДЕНЬ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ - ЦЕ СПРАВЖНЄ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

Дата створення: 13:33 27.09.2019

Тиждень позашкільної освіти - це справжнє свято для дітей Лебединського району. Педагоги-позашкільники еколого-натуралістичного відділу завітали до Будильського НВК. Учні мали змогу взяти участь у захоплюючому квесті "На меридіанах позашкілля". На станціях "Літературний базар", "Народна мудрість", "Загадкові місця школяра", клуб "Чомучок", музична студія "Сім нот", "Спортивна" на учасників чекали цікаві ігри, розваги, естафети.

ЗАСІДАННЯ РМО ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

Дата створення: 08:40 27.09.2019

26 вересня 2019 року на базі  РБДЮТ, Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ відбулося засідання РМО вчителів трудового навчання (технічна праця) на тему: «Особистісно – професійна компетентність вчителів трудового навчання». На практичній частині учитель трудового навчання Гринцівського НВК Дикий В.П. провів презентацію власного досвіду роботи та урок для учнів 6 класу на тему «Види тонкого листового металу. Властивості тонкого листового металу».

МАЙСТЕР-КЛАС «ВІСТОЧКА ДОБРА І ЩАСТЯ»

Дата створення: 14:46 26.09.2019

Тиждень позашкілля приніс цікаві сюрпризи не тільки дітям, а й дорослим. Педагоги Будильського НВК взяли участь у майстер-класі «Вісточка добра і щастя». Керівники гуртків відділу декоративно-ужиткового мистецтва районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області Юлія Нездоймишапка, Людмила Сухих ділилися практичним досвідом з виготовлення народної іграшки. Майстер-клас пройшов у творчій атмосфері і кожен учасник виготовив свою неповторну іграшку, яка залишиться на згадку.

АРТ-МІКС «ROZVAGA»

Дата створення: 14:16 26.09.2019

Весело і цікаво пройшов арт-мікс «ROZVAGA» на базі Михайлівської  ЗОШ І-ІІІ ст., який підготували керівники гуртків відділу декоративно-ужиткового мистецтва районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області Наталія Коротич та Тетяна Єршова. Вихованці завзято виконували різноманітні завдання, змагалися, розважалися, а у фіналі заходу ласували власноруч приготованими смаколиками.

ВПЕВНЕНО КРОКУЄ ТИЖДЕНЬ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ 2019!

Дата створення: 10:42 26.09.2019

Районний будинок дитячої та юнацької творчості - це саме той заклад, який виступає осередком всієї виховної та культурно-масової роботи з дітьми та молоддю Лебединщини, де забезпечується їх змістовне дозвілля. Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій неповторний талант, що заохочує дітей до навчання та творчості. А дитяча творчість – вона невичерпна. І саме вихованці театру ляльок "Пілігрим" (керівник Сергій Шульов) сьогодні нам це довели! У школі раннього естетичного виховання "Промінчик" сьогодні панувала неповторана атмосфера, адже крім цікавих занять на малечу чекала справжня життєва, повчальна історія лялькових героїв проте, як навчитися бути чемними, ввічливими, добрими та щирими друзями! Діти з радістю переглядали виставу, та не менш захоплююче дивилися виставу і їхні батьки! Як приємно дивитися на такий тандем діти-батьки-педагог- повна взаємодія! Дякуємо всім, хто сьогодні завітав до нас! А тиждень позашкільної освіти продовжується...

МАН - КРОК ДО ДОСЯГНЕННЯ МРІЇ

Дата створення: 14:29 25.09.2019

У Сумському територіальному відділенні Малої академії наук України стартував новий навчальний рік. 21 вересня зала Сумського державного університету гостинно зустріла слухачів Малої академії наук, їхніх наукових керівників, педагогів і батьків. Досить представницькою була делегація представників ЗЗСО Лебединського району в кількості 11 учнів та педагогічних працівників. Учасників настановної сесії вітали Вікторія Павлівна Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації; Лариса Володимирівна Тихенко, директор комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Зимак Юрій Анатолійович, директор центру доуніверситетської освіти Сумського державного університету. Доброю традицією для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук України стала участь у флешмобах. Цьогорічним флешмобом, що пройшов під гаслом «Хочу жити без війни!», юні науковці відзначили День миру. Після завершення офіційної частини заходу учні долучилися до занять у накових секціях. Із юними науковцями спілкувалися доктори і кандидати наук закладів вищої освіти м. Суми.

ПІД ВІТРИЛАМИ ДОБРА

Дата створення: 08:28 23.09.2019

Весела, святкова музика сьогодні приваблювала лебединців у сквер Павла Полуботка. Саме тут, у день День позашкільника, педагоги та вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості організували районну акцію «Під вітрилами добра».  Символічний «позашкільний лайнер» вирушив у плавання тривалістю в один навчальний рік. І розпочався цей рік із спільної доброї справи учнів Лебединського району. Саме вони – активні учасники благодійного ярмарку. І чого тільки не було на тому ярмарку: різні  товари, сільськогосподарська продукція, сувеніри, смачні пиріжки, саджанці декоративних рослин. Вражали неповторні експозиції торгових місць Павленківського НВК, Пристайлівського НВК, оригінальне оформлення продукції Великовисторопського НВК. Розбігалися очі у покупців від великого асортименту товарів,  які привезли учні Великовисторопського НВК та Будильського НВК. Справжній торговий професіоналізм  у підготовці до ярмарку проявили  учні Гринцівського НВК – весь товар важили на  справжніх електронних вагах. А учні Московськобобрицького НВК попіклувалися і про братів наших менших. Під час ярмарку вони знайшли господарів для бездомних цуценят.

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Дата створення: 10:41 19.09.2019

16 – 18 вересня в м. Суми на стадіоні СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2002 – 2003; 2004 – 2005; 2006 – 2007 р.н. Вихованці Лебединської районної ДЮСШ Супрун Антон зайняв ІІІ місце, Гончаренко Даніл  ІІ місце з бігу на 1500 м серед юнаків 2004 – 2005 р.н., Федоренко Юрій зайняв ІІ місце у стрибках в довжину серед юнаків 2002 – 2003 р.н..