Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Новини

ПРОБНЕ ЗНО-2020: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Дата створення: 08:37 03.01.2020

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата створення: 13:50 27.12.2019

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата створення: 13:48 27.12.2019

26 грудня 2019 року відбулася  нарада директорів закладів освіти району, на якій з вимогами щодо запобігання пожеж та надзвичайних ситуацій в закладах освіти ознайомив  Ворохобов В.Ю.,  інспектор державної пожежної частини № 18 Управління ДСНС України в Сумській  області. У ході наради були розглянуті питання: про участь команди учнів району у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад,  проведення новорічних заходів у закладах освіти району, впровадження системи HACCP  у закладах освіти,  організацію і проведення екскурсій закладами освіти,  вивчення стану пожежної безпеки в закладах освіти Лебединського району.

СВЯТО ПОЧИНАЄТЬСЯ...

Дата створення: 14:29 26.12.2019

У районному будинку дитячої та юнацької творчості  Лебединської районної ради Сумської області вже почалися новорічні свята.  Педагоги-позашкільники підготували цікаву виставу «Новорічний торт для Діда Мороза» із веселими хороводами, іграми та розвагами.  На свято уже завітали учні Гринцівського НВК, Михайлівської ЗОШ І –ІІІ ст., Рябушківського НВК,  Ворожбянського НВК, Гудимівського НВК, Московськобобрицького НВК, Павленківського НВК, Будильського НВК та вихованці гуртків РБДЮТ.

ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

Дата створення: 10:48 24.12.2019

22 грудня на базі Будильського НВК проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання. В олімпіаді  взяли участь 17 учнів 8 - 11 класів з 8 закладів загальної середньої освіти району. Перед початком олімпіади методист РМК відділу освіти Білоножко Ігор привітав учасників олімпіади, звернув увагу учасників на необхідність суворого дотримання правил ТБ та умов проведення ІІ етапу олімпіади з трудового навчання.   Найбільша кількість учасників олімпіади була у 8 (6 учасників) та 9 класі (4 учасника) класі,7 учнів здобули призові місця.

РІЗДВЯНИЙ КУБОК З ФУТ ЗАЛУ

Дата створення: 09:32 23.12.2019

20 грудня на базі Михайлівської ЗОШ відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з фут залу серед юнаків 2008 – 2009 р.н. Змагання проводилися за коловою системою.  За результатами зіграних ігор впевнену перемогу здобула команда Будильського НВК (тренер – викладач Бєлих Д.В.), ІІ місце зайняла команда Василівського ліцею (тренер – викладач Хоменко С.М.), ІІІ місце посіла команда Межирічської ЗОШ (тренер – викладач Легкий М.О.). У номінаціях були відзначені «кращий гравець» Шляхтюк Олександр, «Кращий бомбардир» Семенюта Віталій (Будильський НВК), «Кращий воротар» Парфило Олександр (Василівський ліцей). Переможці, призери, відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ та подарунками сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

ХІІ МИКОЛАЇВСЬКІ ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ

Дата створення: 15:51 20.12.2019

19 грудня в день Святого Миколая на базі Вільшанської загальноосвітньої    школи Недригайлівського району відбулися ХІІ Миколаївські літературні  читання. Атмосферу творчості, чарівності даного заходу відчули і представники нашого району – учениця 8 класу Штепівського НВК Доля Каріна та її наставник, учитель української мови і літератури Савенко Юлія.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 16:47 19.12.2019

19 грудня 2019 року діти закладів освіти району відзначили День Святого Миколая – покровителя всіх мандрівників та дітей. В цей день в усіх закладах відбулися виховні заходи. Діти наче в казці побували та зустріли там Миколая, який дарував подарунки. В переддень свята на святковий захід дітей дошкільної групи  Московськобобрицького НВК завітав голова Лебединської районної ради Василь Калита, а до дітей Будильського НВК – голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич. Всі привітали дошкільнят зі святом та вручили солодкі подарунки.

РМО ВЧИТЕЛІВ 4-Х КЛАСІВ

Дата створення: 15:04 18.12.2019

17 грудня 2019 року  на базі Великовисторопського НВК відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів 4-х класів на тему "Модель професійної компетентності педагога в умовах наступності дошкільної та початкових ланок освіти". Урок   природознавства у 4 класі за темою «Особливості природи материків Землі. Африка. Рослинний і тваринний світ» провела учитель 4 класу Колісник В.С. На цікавий   виховний захід  квест «Запалюємо зорі» запросили учасників РМО вчителі початкових класів Щербань Н.В., Драник Л.М. та Коваленко Н.В. Потім педагоги взяли участь у методичному діалозі, де обговорили питання «Модель професійної компетентності педагога в умовах наступності дошкільної та початкової освіти».

НАВЧАННЯ КЕРІВНИКІВ

Дата створення: 10:48 18.12.2019

Відповідно до наказу Департаменту освіти Сумської обласної державної адміністрації від 12.11.2019 № 705-ОД «Про підвищення кваліфікації керівних працівників закладів загальної середньої освіти у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у ІІ півріччі 2019 року» у грудні 2019 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №5 відбулося навчання  з підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів з навчально-виховної  роботи закладів загальної середньої освіти м. Лебедина та Лебединського району.