Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

День безпечного інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day, SID) під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Для того, щоб бути в курсі того, як цей день відзначається в світі можна слідкувати за хештегами #ДеньБезпечногоІнтернету,  #SID2018 та  #SaferInternetDay  у соціальних мережах.

Регіональний центр євроінтеграційних проектів та Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошують долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, школі, місті, організації, країні, світі:

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, включаючи інформацію про заходи в Україні (оновлюється): https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

Більше ресурсів для проведення заходів можна знайти тут (постійно оновлюються): goo.gl/NtKfVF

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID

За матеріалами сайту http://europrojects.org.ua/event/sid-2018/« повернутися до списку новин