Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Відбулося засідання вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти

Відповідно до річного плану роботи РМК відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації на початку квітня 2018 року на базі Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ відбулося засідання районного методичного об'єднання вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти з теми «Особливості організації роботи з музичного виховання дітей у закладах дошкільної освіти».

Гостей радо зустрічали найменші вихованці закладу та презентували музичну розвагу «Разом будем зустрічати великодне гарне свято» під керівництвом вихователя Сіренко Л.А. та музичного керівника Рибалко Л.П.

В теоретичній частині методичного об’єднання педагоги опрацювали сучасні інноваційні технології  в системі музичної роботи з дітьми в умовах закладу дошкільної освіти; питання організації роботи з музичного виховання дітей, а також особливості організації театралізованої діяльності в закладі дошкільної освіти.

По закінченню заходу освітяни ділилися враженнями та професійним досвідом. Адже творчим людям завжди є про що поспілкуватися

 « повернутися до списку новин