Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Весна в нас асоціюється з пробудженням природи, розвитком, початком нового життя. У цей час, як ніколи, хочеться «вирватися» з домівок, кабінетів, бути ближче до землі, до природи. А справжній подих весни можна почути тільки в лісі.

У четвер, 19 квітня 2018 року, на території Лебединського лісництва Лебединського держлісгоспу вихованці учнівських лісництв Рябушківського та Московськобобрицького НВК та учнів Лебединського ВПУ лісового господарства  разом із досвідченими наставниками з ДП «Лебединський держлісгосп», здійснили доповнення лісових культур, цим самим взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Головна її мета – залучити якомога більше людей, і головне – молодь, до справи відновлення і збереження лісів. Вже не один рік процес закладання лісу відбувається за безпосередньої участі дітей – їхньому запалу і швидкій та якісній посадці завдячують лісівники. А діти в свою чергу отримують  непередавані емоції та черговий урок пошани до природи.

«Ліс – це наше повітря, це краса, багатство і майбутнє нашої Лебединщини» - наголошували запрошені гості заходу:

 

 

голова Лебединської райдержадміністрації В.В.Химич, голова Лебединської районної ради В.Г.Калита та директор ДП «Лебединський держлісгосп» І.М.Гурін та закликали всіх небайдужих долучитися до відновлення українських лісів.

Наша держава починається з кожного з нас, з нашого двора, села, міста. Ми закликаємо всіх небайдужих: посадіть своє дерево і тим самим ви зробите внесок у загальнодержавну справу. « повернутися до списку новин