Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Хвиля дружби

Хвилі безмежного океану позашкілля Лебединського району змінюють одна   одну.        У дружньому колі однодумців проходило заняття районної школи «Лідер» для активної молоді «Від серця до серця іде доброта». З 1 по 30 квітня 2019 року 14 Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» збирає всіх під гаслом «Дитяче серденько,живи!»
         Долучитися до благодійництва мали змогу і лідери учнівського самоврядування закладів освіти Лебединського району. Робити добро – це органічна потреба для кожної людини, однак як і будь-якій справі благодійності треба навчатися. Учасники школи взяли участь у грі - навчанні «Битва ерудитів», яка надалі допоможе їм організувати учнів для збору коштів під час цієї акції в своїх школах.
         Творчо, позитивно, креативно кожна команда створювала картину настрою, використовуючи кольорові геометричні фігури. А свої гарячі серця та тепло своїх долоньок залишили учасники в ангелів-охоронців, виготовлених на майстер класі. Потім їх можна буде виготовити разом з учнями шкіл та подарувати нашим захисникам – воїнам АТО. 
 « повернутися до списку новин