Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ЗОЛОТІ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «PLANETA DANCE FEST»

Чернігівський міський Палац культури 27 жовтня 2018 року гостинно зустрічав гостей та всіх шанувальників мистецтва, мистецтва - танцю. На VI Всеукраїнський хореографічний фестиваль «PLANETA DANCE FEST» з"їхались найкращі хореографічні колективи з різних куточків України та не тільки, багато учасників приїхали з Білорусії.
Свої хореографічні здібності всі учасники демонстрували у таких номінаціях:
1. Народний танок
2. Фольк
3. Естрадна хореографія 
4. Сучасна хореографія (контемп, джаз, модерн)
5. Street-dance show 
6. ВТК – вільна танцювальна категорія
Вперше на Всеукраїнському конукурсі свою яскраву композицію «Хіп-хоп» представляли наймолодші вихованці колективу "Шарм".Феєречний виступ, бурхливі овації глядачів принесли нашим маленьким дебютантам великої сцени перемогу! Вони стали «Золотими призерами» фестивалю і посіли почесне 2 місце, крім того були нагороджені спеціальною премією "За високий рівень виконавської майстерності та створення яскравого сценічного образу", а середня група колективу презентувала феєричний "Хіп-хоп"! Вибороли довгоочікувану перемогу, ставши «Золотими призерами» фестивалю, які посіли почесні 1 місце та отримали спеціальну премію "Кращий номер фестивалю!"
Всі учасники хореографічного колективу «Шарм» отримали дипломи та подарунки від організаторів фестивалю, а також всі були відзначені спеціальною премією «MEGA DANCE STAR». 
Хочеться висловити величезну подяку організаторам даного фестивалю, керівнику колективу його учасникам і звісно батькам за моральну та матеріальну підтримку наших танцівників, адже наші рідні знають і вірять, що «Шарм» найкращий і завжди повертається додому з перемогою та масою незабутніх вражень!!!
P.S. Щоб відчути ті емоції, які відчувають наші діти, треба бачити все на власні очі!!! Я гадаю, що батьки, які вирішили подорожувати разом з нами, в цьому переконалися!!! Величезне Вам спасибі за вашу підтримку! Наші діти того варті!!!


 « повернутися до списку новин