Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Щоб  навчати учнів по-новому, потрібно створити для них комфортний сучасний освітній простір  Серед усього різноманіття варто виділити досягнення новітніх технологій: інтерактивні дошки, планшети і цифрові природничо-наукові лабораторії для шкіл, конструктори Lego, електронні підручники і роботи. Черговим придбанням для Нової української школи Лебединщили стала закупівля планшетів-трансформерів для учнів майбутнього першого класу. Всього закуплено 127 планшетів-трансформерів на суму 1066,8 тис.грн.

Першочергове завдання для відділу освіти, методичного кабінету – забезпечити опануванням роботи на планшетах, перше, вчителів першого класу. Педагоги, безумовно, творчі люди і вони мають безліч неординарних ідей, тож знаючи, як працювати в програмному забезпеченні, вони можуть створювати унікальні авторські уроки.  

 Спільними зусиллями у нас вийде створити сучасний освітній простір для кожного маленького українця, який буде не лише пробуджувати цікавість до науки, але й налаштовувати їх на активну роботу. « повернутися до списку новин