Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Шляхи підготовки учнів до участі в ЗНО-2018

15 лютого 2018 року на базі РБДЮТ відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада учителів української мови та літератури «Шляхи підготовки учнів до участі в ЗНО-2018 ».

  Методист відділу освіти  Сіробаба Л.А. ознайомила учителів  з нормативними документами Міністерства освіти і науки України щодо проведення ЗНО у 2017-2018 н.р, наголосила, що рівень знань учнів залежить від рівня знань їх учителів. Довела до відома присутніх аналітико-статистичну інформацію про результати  проведеного моніторингового дослідження  стану організації  підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання у закладах загальної середньої освіти Лебединського району.

Калініченко О.М., керівник РМО учителів з української мови та літератури , ознайомила присутніх з організаційно-методичними аспектами проведення ЗНО з української мови та літератури у 2017 – 2018 н.р., окреслила проблеми, які виникають в учнів під час ЗНО з  української мови .

Присутні були ознайомлені з  сучасними навчально-методичними посібниками та он-лайн ресурсами для підготовки учнів до олімпіад, предметних конкурсів, ЗНО – 2018, PISA.

Учителі мали змогу ознайомитися з електронними версіями  зошитів  з української мови та літератури для  9 класу  видавництва «Соняшник», авторами яких є Д.Дроздовський та О.Калинич.

Під час наради було вирішено ряд важливих питань щодо підготовки учнів до ЗНО-2018, участі учнів району у грі «Соняшник», роботи з ментальними картками на уроках  української мови та літератури. Навчання, аналіз завдань ЗНО, складання алгоритму якісної підготовки випускників до здачі незалежного оцінювання – такий пріоритет цього зібрання. У доброзичливій, дружній атмосфері вчителі району опрацьовували методи роботи з дітьми, розглядали новинки філологічних Інтернет-ресурсів, ділилися досвідом і здобували нові знання.« повернутися до списку новин