Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Підготовка закладів освіти до нового навчального року

Відповідно до наказу відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації від 20.06.2019 №270-ОД «Про здійснення огляду-конкурсу  готовності закладів освіти району до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та в осінньо-зимовий період» 6 серпня 2019 року розпочалася перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року, яка триватиме до 9 серпня 2019 року.

Під час перевірки особлива увага членів комісії була зосереджена на стані навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, туалетів, котелень), покрівель, облаштуванні територій.

Враховуючи освітню реформу, здійснювалася перевірка готовності навчальних закладів до роботи в умовах Нової української школи. Класні кімнати (перші класи) вже оснащені новими меблями, спеціалізованими роздатковими та наочними матеріалами, облаштовані відповідні робочі зони, тощо.

Слід відмітити, що адміністрації закладів освіти та батьківська громада доклали максимум зусиль, щоб створити комфортні умови для навчання і виховання здобувачів освіти.

 « повернутися до списку новин