Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Чарівні барви Лебединщини

Вже стало доброю традицією кожного року навесні збирати в одну велику сім'ю всіх майбутніх народних умільців нашого краю для участі в районному конкурсі «Чарівні барви Лебединщини». Вітаємо переможців конкурсу:

В номінації – «Декоративний розпис» - Ващенко Лілія, Пещерова Вероніка, Пригара Маргарита ( І місця), учениці Михайлівської ЗОШ І-ІІІст., вихованки т.о. «Художній розпис».

В номінації – «Сувеніри та іграшки» - Сікирницький Дмитро ( І місце), Федосенко Марина (ІІ місце), учениці Будильського НВК, вихованці т.о. «Сувенірна скринька».

В номінації «Вишивка» - Семигук Анна (І місце, учениця Маловисторопського НВК), Турчин Ян(ІІ місце), Рикун Віталій (ІІІ місце) – учні Ворожбянського НВК.

Номінація «Аплікація» - Токаренко Владислав (І місце, учень Василівської ЗОШ І-ІІІст., вихованець т.о. «Клаптикова мозаїка»), Омеляненко Марина(ІІ місце, учениця Ворожбянського НВК).

Номінація «Робота з папером» - Крепець Ростислав(І місце, учень Василівської ЗОШ І-ІІІст., вихованець т.о. «Юні майстри»), Струпінська Діана (І місце, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІст.), Терновська Юлія ( ІІ місце, учениця Гринцівського НВК), Селюкова Софія, Шиян Аліна (ІІ місця, учениці Голубівської ЗОШ І-ІІІст.), Корнюшина Вероніка ( ІІ місце, учениця Пристайлівського НВК, вихованка т.о. « Прикладні мистецтва»), Крохмальова Тетяна ( ІІмісце, учениця Рябушківського НВК, вихованка т.о. «Місто майстрів»), Іванова Катерина (ІІІ місце, учениця Штепівського НВК).

Номінація «Народні обереги» - Скляр Крістіна ( І місце, вихованка Штепівського НРЦ), Сідаш Тимофій (І місце, учень Будильського НВК), Смірнова Софія, Величко Даша, Гуменюк Дмитро ( ІІ місця, учні Будильського НВК, вихованці т.о. «Іграшка сувенір-оберіг»).

Номінація «Бісероплетіння» - Кузьмін Катерина, Закірко Тетяна, Хілько Каміла, Мамайко Катерина ( І місця, учениці В.Висторопського НВК, вихованки гуртка «Бісероплетіння»), Журавель Софія, Пінчук Олексій (ІІ місця, учні Пристайлівського НВК, вихованці т.о. «Прикладні мистецтва»), Бондаренко Віра (ІІ місце, учениця Рябушківського НВК, вихованка т.о. «Світ творчості»).

Номінація «Ліплення» - Гендіна Кароліна ( І місце, вихованка Штепівського НРЦ), Сафроненко Вікторія (І місце, учениця М.Бобрицького НВК, вихованка т.о. «Юні умільці»), Приходько Олександр ( ІІ місце, учень Пристайлівського НВК, вихованець т.о. « Прикладні мистецтва»).

Номінація «В'язання» - Губіна Юлія( І місце, учениця М.Бобрицького НВК, вихованка т.о. «Юні умільці»).

Номінація «М'яка іграшка» - Кищик Надія ( І місце, учениця Михайлівської ЗОШ І-ІІІст.,вихованка т.о. «Юні майстри»), Коробка Софія ( І місце, учениця Василівської ЗОШ І-ІІІст., вихованка т.о. « Юні майстри»), Сенченко Аміна ( ІІ місце, учениця Межиріцької ЗОШ І-ІІІст.).

Номінація «Вишивка бісером» - Шумік Аліна ( Гран-Прі, І місце, учениця Павленківського НВК), Приходько Анна ( І місце, студентка ВПУ, вихованка т.о. « Світ творчості»), Гончар Вікторія, Пасішник Іван ( І місця, учні Гринцівського НВК).

Номінація «Оригінальний жанр» - Невальонний Олександр (І місце, учень Ворожбянського НВК), Горовий Іван (І місце, учень Пристайлівського НВК, вихованець т.о. « Прикладні мистецтва»), Міщенко Анна ( І місце, учениця Гринцівського НВК), Федірко Ангеліна (ІІ місце, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІст), Петренко Людмила (ІІ місце, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІст.), Третяченко Дар'я ( ІІ місце, учениця Штепівського НВК).

Номінація «Художня обробка деревини» - Горовий Сергій, Зачєсов Данило ( І місця, учні Маловисторопського НВК), Хахуля Максим (ІІ місце, учень Штепівського НРЦ), Сідаш Станіслав ( ІІ місце, учень Будильського НВК).

Висловлюємо велику подяку директорам загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації , дирекції Штепівського НРЦ, Лебединського ВПУ, педагогам  за активну участь в конкурсі. Бажаємо майбутнім народним умільцям безліч творчих ідей, високих  досягнень і мирного неба над головою!



« повернутися до списку новин