Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Інтегрований підхід у навчанні молодших школярів

Відповідно до плану роботи районного методичного об’єднання  учителів других класів 09.10.2018 р. на базі Ворожбянського НВК пройшов  теоретико-практичний семінар  на тему «Інтегровано-діяльнісний підхід у процесі реалізації Концепції «Нова українська школа».

      Під час практичної частини вчителі відвідали  урок української мови у 2 класі  з теми «Розвиток зв»язного мовлення. Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-розповіді на тему «Осінь», який провела учитель вищої категорії Житкова Н.П.  Вчителем були використані різні прийоми та форми роботи. Найбільше запам’яталися такі вправи як «Вернісаж думок», «Поетичний віночок», «Крісло автора»,   «Стежинка дружної творчості».  

    У теоретичній частині семінару члени РМО Гайворонська Н.О., Тищенко Т.В., Іванова А.О.   виступили з доповідями та взяли участь в обговоренні уроку.

     Змістовним і корисним було практичне заняття з елементами тренінгу «Профілактика професійного вигорання», яке провели шкільний психолог Соляник М.І. та соціальний педагог Подвезько О.М.« повернутися до списку новин