Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

«День позашкілля» у Межиріцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

У переддень найромантичнішого свята справжнім сюрпризом для учнів Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ст. став «День позашкілля». До школи завітали педагоги районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області  із цікавою та змістовною програмою.

Наймолодші школярі (1, 2 класи) відвідали «майстер-клас» декоративно-ужиткового мистецтва. Керівник гуртків Алла Олександрівна Вечерка та культорганізатор Тетяна Миколаївна Шишняк учили малят виготовляти сувеніри до свят. Усі працювали  творчій, невимушеній атмосфері. Кожен зміг реалізувати свої задумки та створити неповторний сувенір-подарунок.

Потурбувалися і про птахів, які потерпають взимку від холоду і голоду. На  учнів 3 і 4 класів чекав «майстер-клас» «Смачна годівничка», який провела керівник гуртків еколого-натуралістичного відділу Валентина Михайлівна Гуща. Діти пригадали, які смаколики полюбляють птахи та виготовили нестандатні годівнички у формі сердечок та бубличків з клейстеру та різного насіння. Креативні годівнички зайняли свої місця у шкільному садку та порадували пернатих.

А потім учні з захопленням поринули у вихор яскравих емоцій під час конкурсно-розважальної програми «Валентинка», на яку запросила   культорганізатор  Тетяна Миколаївна Шишняк. Діти ознайомилися із традиціями святкування Дня Святого Валентина у різних країнах світу, складали із пазлів сердечка, училися робити компліменти, дарувати подарунки, говорити без слів, використовуючи лише невербальні засоби спілкування, відгадували таємні предмети зі скриньки. Кожен учасник отримав солодкий сувенір на згадку і позитивний настрій.« повернутися до списку новин