Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Про відзначення Дня Соборності України

Із метою належного відзначення у 2019 році Дня Соборності України, покращення національно-патріотичного виховання молоді у закладах загальної середньої освіти району були випущені стінгазети, проведені загальношкільні лінійки, на яких вчителі історії, підготовлені учні виступили з повідомленнями про річницю проголошення Акту злуки Західної та Наддніпрянської України, у всіх закладах загальної середньої освіти району пройшли Уроки Соборності «Єднання заради Незалежності».

В період з 14 по 22 січня проведено  арт – акцію «Україна  - єдина!», 21 - 22 січня 2019 року проводилося урочисте підняття державного прапора України.

21 січня в Лебединському краєзнавчому музеї пройшов урочистий захід присвячений святкуванню Дня Соборності  на якому були присутні голова районної ради Калита В. Г., керівник апарату РДА Павлюк Т.О., учасники АТО, працівники відділу освіти, вчителі та учні закладів загальної середньої освіти району.  Зі словами привітання до присутніх звернулися Калита В. Г. та Павлюк Т.О., методист РМК відділу освіти Білоножко І.І. коротко зупинився на  питанні становлення ідеї соборності Українських земель, боротьбі за державну незалежність України на початку ХХ століття, участь у ній уродженців Сумщини та Лебединщини, історії виникнення свята, учасник ООС старший солдат Кириченко Андрій запевнив присутніх в готовності ЗСУ відстояти свободу та територіальну цілісність України.

Підсумовуючи захід, голова районної ради Калита В. Г. підкреслив що День Соборності увійшов в історію як уособлення віковічних прагнень нашого народу до єдності та неподільності і в наш нелегкий час патріоти України, кращі сини нашого народу зі зброєю в руках відстоюють волю, незалежність, територіальну цілісність нашої держави.« повернутися до списку новин