Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Останній дзвоник у закладах загальної середньої освіти Лебединського району

         Дзвени над минулим і над прийдешнім,

        Поклич ти востаннє нас на урок,

        Дзвени над дитинством, з яким ми   прощаємось,

        Веселий і сумний останній дзвінок.

 

25 травня 2018 року в закладах загальної середньої освіти  району відбулися традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року. Для 75 одинадцятикласників району останній дзвінок  пролунав прощальною мелодією. Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, веселе та одночасно сумне свято.

Шкільні роки називають кращими роками, а останній дзвоник – символ дитинства, що проходить. Це вже не чергова лінійка, це прощання з дуже важливим етапом життя і зустріч із невідомим і таким загадковим майбутнім. Саме тому останній дзвоник – трішечки сумний день, в який на щоках багатьох випускників, вчителів та батьків блищать сльози. Але сльози ці – чисті, а сум – приємний, змішаний з нетерпінням того, що чекає попереду.

На урочистих лінійках у кожному  закладі  були представники районної влади.

         Було сказано багато щирих слів на адресу учнів, учителів, висловлено чимало побажань усім присутнім — мирного неба, віри та впевненості у завтрашньому дні, здоров’я, щасливих миттєвостей, благополуччя, а випускникам щасливої долі.  

  Атмосфера свята в кожному закладі вирізнялась урочистістю.

  Хвилюючими були колективні привітання випускників та першокласників. І, звичайно, останній шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники, а на очах у вчителі та батьків з’явилися сльози.

          І ось настала довгоочікувана хвилина, коли пролунав останній дзвінок, сповістивши про закінчення 2017-2018 навчального року.

 

 « повернутися до списку новин