Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Учителі за покликанням

Творити на землі людину покликаний кожен учитель. Саме він повинен навчити і виховати дитину, щоб вона, ставши дорослою, змогла не тільки знайти себе, але й стати повноцінним членом суспільства – особистістю, інноватором, патріотом. А яким же повинен бути сам учитель?…Умотивований учитель, який є агентом змін, має свободу творчості і розвивається професійно.

      Саме за такими критеріями проходив у цьому році Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019». У І (зональному) турі конкурсу за номінаціями: «Географія», «Захист Вітчизни» , «Основи здоров’я»,  «Учитель інклюзивного класу» зареєструвалися та взяли участь 20 педагогів закладів загальної середньої освіти району. Конкурс проходив у два етапи. Під час відбіркового етапу учасники виконували такі випробування: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум»,  «Практична робота».  Відповідно до протоколів фахових журі за номінаціями визначені трійки переможців, які змагалися у фінальному етапі з таких випробувань: «Проект», «Дослідження», «Урок». Переможцями І (зонального) та учасниками ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» стали у номінації «Географія» - Міньковська Людмила, учитель  Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, у номінації «Захист Вітчизни» - Троценко Василь, учитель Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., у номінації «Основи здоров’я» - Ковтун Олена, учитель Великовисторопського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ, у номінації «Учитель інклюзивного класу» - Білуха Надія, учитель Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.

        Наші педагоги протягом тижня гідно захищали честь району в регіональному турі конкурсу на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. З чотирьох учасників маємо двох переможців. Вітаємо  Троценка Василя за зайняте 4 місце у номінації «Захист Вітчизни» та Ковтун Олену за 5 місце у номінації «Основи здоров’я» ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Ось на таких учителів повинна рівнятися педагогічна спільнота району. Участь у конкурсі «Учитель року» – не лише саморозвиток учасників, а й творчий, професійний розвиток колективів, адже це – жвавий, активний обмін досвідом.

      Учителем не кожен може бути, не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути, окрилити, навчити і любить. Тендітну душу ласкою зігріти і добротою ниву засівать. Безмежно, щиро цілий світ любити і дітям усього себе віддать.« повернутися до списку новин