Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ТРЕНІНГ ЗА МЕТОДИКОЮ THE LEGO FOUNDATION.

Новий час, безсумнівно, вимагає змін підходів до навчання. Важливість використання гри LEGO в освітньому процесі початкової школи відмітили  учителі, які у 2018-2019 навчальному році працювали за методикою LEGO. Усі відзначають, що ці методики дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, розкрити їхні вміння, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення. Досвід використання свідчить,  що ігрові методики навчання з LEGO дійсно працюють – учителі використовують набори під час вивчення з учнями складів, складу числа, додавання та віднімання, і навіть під час фізкультхвилинок.

Згідно з вимогами листа Міністерства освіти і науки України від 01.12.2017  №1/9-652  «Щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів», на виконання наказу СОІППО від 22.11.2019 № 187-ОД  5 грудня 2019 року  на базі Лебединської ЗОШ № 5 тренером Ніною Арнаутовою для вчителів 1 класів міста та району, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році, було проведено  тренінг за методикою The LEGO Foundation.

Учителі з  великим захопленням працювали в групах і парах, знайомилися з новими методиками та можливостями застосування LEGO «Six Bricks» та «Play box» в освітньому просторі Нової української школи, усвідомивши роль практичної реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів  до навчання молодших школярів.« повернутися до списку новин