Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Різдвяні пригоди

Різдвяні свята закінчилися, але в душах дітлахів вони залишили спогади про ялинку, новорічні хороводи, ігри, змагання та подарунки. У кожній українській родині в цей період звучали колядки та щедрівки з побажаннями миру, здоров'я, добробуту, «щоб у хаті і в коморі усього було доволі». В цей час дітлахи доторкнулися до прадавньої скарбниці духовності, традицій і обрядів нашого українського народу.

 Керівник гуртків Лебединського РБДЮТ Бабич Л.К. провела  виховні та розважальні заходи: «Дива різдвяної ночі» та «Різдвяний передзвін» зі своїми вихованцями у Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ст.., М.Бобрицькому НВК та обласному дитячому багатопрофільному  санаторію «Лебедин». Старші гуртківці долучилися до конкурсно-розважальної програми, де гоголівські Солоха та Чорт з допомогою цікавих завдань визначили серед парубків кращого Вакулу, а серед дівчат - кращу Оксану. 

До молодших вихованців в гості приходив Сніговичок та колядник, які замість коляди у великій торбинці принесли веселого Чортика, котрий робив різні капості, пропонував каверзні завдання і веселив малят. Діти колядували, щедрували, змагалися, за що отримали солодощі.« повернутися до списку новин