Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Весняні канікули…

У період з 26 березня по 2 квітня 2018 року учні району мали змогу відпочити під час весняних канікул. Перед початком канікул класними керівниками та класоводами були проведені  бесіди та інструктажі з учнями про правила поводження на водоймищах,  з вибухонебезпечними предметами та предметами  піротехніки, дотримання вимог протипожежної безпеки, поводження у громадських місцях та правила пішоходів тощо. Поряд з цим, проведена також профілактична робота з учнями щодо запобігання поширенню гострих респіраторних та інших інфекційних захворювань, травматизму тощо.

Педагогічними працівниками  були розроблені плани виховних заходів на період  канікул.

Під час канікул учні закладів освіти району мали змогу переглянути експозиції художнього та краєзнавчого музеїв м. Лебедина. А ось учні 5-7 класів  М.Бобрицького НВК здійснили екскурсію до міста козацької слави м. Гадяч, де відвідали релігійні архітектурні споруди.

Ляльковий театр «Пілігрім» для дошкільнят та учнів Будильського та Московськобобрицького НВК представив нову лялькову виставу «Мрія ляльки».

2 квітня 2018 року  школярам району педагоги районного будинку дитячої та юнацької творчості за підтримки сектору молоді та спорту Лебединської РДА та відділу освіти РДА підготували справжнє свято - "День Позашкілля". Відповідно до програми свята було проведено районний фестиваль-конкурс учнівських команд "Ліга сміху" та фінал відкритого районного чемпіонату гри "Брейн ринг". Крім того, всі бажаючі мали змогу відвідати виставкову залу та персональну виставку творчих робіт педагогів РБДЮТ у краєзнавчому музеї.

Ми запрошували всіх: команди закладів освіти, агітбригади, персонально учнів, які люблять гумор.
У нас є все, що необхідно для гри. П’ять команд:
1. « Смайл». Межиріцька ЗОШ І-ІІІст.
2. «Мілкі вей». Михайлівська ЗОШ І-ІІІст.
3. «В десятку». Рябушківський НВК
4. «Бешкетники». Павленківський НВК.
5. «Шанс». Будильський НВК.
Та юні гуморсити: Велигонь Дар’я, учениця Ворожбянського НВК, Жека Лихина, учень Гринцівського НВК, Осмачко Анна, учениця Штепівського НВК
 Журі було дуже складно, адже всі виступи були яскравими і веселими. Команда "Смайл" показала фрагмент турецького серіалу, події якого проходять у вчительській, команда "Шанс" продемострувала, як проходить навчальний процес та перевірки у закладах освіти, "Бешкетники", навіть, представили відеофакти про перший день канікул у Павленківському НВК. А харизматичні та артистичні хлопці з "Мілкі вей" "порвали" зал своєю грою.
Окремо хотілось би відмітити неординарний виступ у жанрі "Стендап" Жеки Лихини з Гринцівського НВК, який передагв глядачам емоційний стан школяра перед батьківськими зборами.
 Переможцями "Ліги сміху" стали комнада "Мілкі вей" Михайлівської ЗОШ І-ІІІст. та Жека Лихина, учень Гринцівського НВК. ІІ місце зайняла команда "Шанс" Будильського НВК, ІІІ - команда "Бешкетники" Павленківського НВК.
Усіх учасників тепло привітав завідувач сектору молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації А.А. Стегній та вручив їм подарунки.
Після хвилі позитиву «Ліги сміху» розпочався фінал відкритого районного чемпіонату гри «Брейн ринг». Команди «Іскра» з Михайлівської ЗОШ І-ІІІст., «Салют» з Ворожбянського НВК, «Мудре совеня» з Великовисторопського НВК, володарі кубку «Мудра сова», Чемпіони - 2017 року – команда «Прометей» Межиріцької ЗОШ І-ІІІст. приїхали, щоб позмагатися за головний кубок - "Мудра сова".
У відбірковому турі з величезним відривом у балах (15 із 18 можливих) вирвалася вперед команда "Прометей". Однакову кількість балів набрали "Салют" та "Мудре совеня", тому був додатковий тур, який виграла команда "Салют".
У ІІ турі з гри неочікувано вийшла команда "Іскра".
Таким чином, у фінальному турі змагалися команди "Прометей" та "Салют". Незважаючи на те, що команда "Салют" грала з новим капітаном, та новими гравцями - вони стали достойними супениками для досвідченого "Прометея" та змусили їх похвилюватися. Але команда "Прометей" все таки підтвердила звання "Чемпіона з гри брейн ринг" і перемогла з рахунком 4:2.
Усі команди вищої ліги були нагороджені солодкими подарунками від сектору молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації, грамотами відділу освіти Лебединської райдержадміністрації та сувенірами від педагогів районного будинку дитячої та юнацької творчості.

 « повернутися до списку новин