Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ФУТ ЗАЛУ

22 листопада в спортивному залі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з фут залу серед юнаків 2006 – 2007 р.н. У змаганнях приймали участь команди Будильського, Рябушківського, Будильського НВК, Михайлівської ЗОШ та Василівського ліцею. Змагання проходили за коловою системою. За результатами зіграних ігор впевнену перемогу виборола команда Павленківського НВК (вчитель Олександр В’юн), ІІ місце зайняла команда Михайлівської ЗОШ (тренер-викладач Олександр Семененко), ІІІ місце посіла команда Будильського НВК (тренер-викладач Дмитро Бєлих). В номінаціях були відзначені «Кращий гравець» Павленко Владислав, «Кращий воротар» Балим Богдан (Павленківський НВК), «Кращий бомбардир» Парфило Дмитро (Михайлівська ЗОШ).                                                                                                                                                       Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та подарунками Лебединської районної ДЮСШ. Адміністрація Лебединської районної ДЮСШ висловлює подяку директору  Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка Олександру Удодіку  за надане приміщення спортивної зали для проведення районних змагань.