Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

РМО вчителів 1 класу

Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності, яка зможе успішно жити в соціумі, буде  конкурентоспроможною. А такою  може бути лише по справжньому компетентна особистість.

   14 лютого 2019 на Будильського НВК відбулося засідання районного методичного об»єднання вчителів перших класів з теми «Підвищення ефективності і якості навчання в початковій школі в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти через втілення нових педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій».

 Теоретична частина семінару - це методичний діалог , під час   якого учасники   поділилися досвідом щодо основних прийомів, які використовують для забезпечення розвитку математичних та читацьких компетентностей в учнів, використання інформаційно-комунікативних технологій для підвищення якості навчання в початковій школі. Вони прийшли до висновку, що завдання вчителя – створити сприятливі умови для самореалізації кожного учня, забезпечити інтелектуальні потреби і можливості школярів.

  Під час практичної частини вчителі відвідали урок української мови з теми «Закріплення звукових значень вивчених букв. Опрацювання тексту «Вишня» (учитель Кобзар Л.М.).« повернутися до списку новин