Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Святкові концерти у позашкільних навчальних закладах

Традиційно, напередодні Нового Року, у  позашкільних навчальних закладах проходять різноманітні святкові концерти, вистави, виставки та безліч інших цікавих заходів. 
Наймасштабніші серед них – новорічні ранки для малечі.
Цей рік не став виключенням. Уже сьогодні, 23 грудня, відбулися новорічні ранки для вихованців школи раннього естетичного виховання "Промінчик" та вихованців РБДЮТ.
Артисти, (керівники гуртків) цього дня подарували маленьким глядачам справжнє  новорічне свято із захоплюючим сюжетом  «Новорічний Флешмоб-SHOW». В оновленій версії легендарного мультфільму глядачі зустрілися з улюбленими героями: капітаном Врунгелем і помічником капітана Ломом, Скрудж Макдаком, Бандою Піратів- Розбійників, символом року свинкою-Ношею, Дюдюкою, пінгвіном Лоло, Золотою Рибкою та звісно ж з Дідом Морозом та Снігуронькою. На святі не обійшлося без інтерактивів. Малеча мала змогу не тільки переглянути чудове шоу, але і взяти в ньому участь. 
Феєрія кольорів, загадковий світ пригод та казкова атмосфера чекала на маленьких глядачів у районному Будинку дитячої та юнацької творчості. 
Дорогі наші вихованці! Ось і закінчується 2018 рік! Попереду Новий 2019 рік! А це означає, що на вас чекає багато-багато цікавих історій та пригод! Хай казка завжди крокує з вами, бо ми, дорослі також хочемо щоб з нами траплялися справжні дива і здійснювалися всі найзаповітніші бажання!!! З Наступаючим Новим Роком!!! « повернутися до списку новин