Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Допоможемо птахам разом!

Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим птахам, що залишилися зимувати. Тож саме вони потребують найбільшої допомоги від людини.

Для вихованців еколого-натуралістичного відділу Лебединського РБДЮТ вже стала традиційною участь у Всеукраїнській акції «Годівничка», яка проходить у період з вересня по квітень та має на меті привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний час.

Коли, як не в сніжні та морозні зимові дні вчити дітей доброти, милосердя і уваги до пташиного світу? Цього року до природоохоронної роботи активно долучилися вихованці гуртків «Юні друзі природи», що працює на базі  Будильського НВК та «Природа навколо нас» -  Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гуща В.М.

Юннати ще задовго до початку зими потурбувалися про долю пернатих. Найменші вивчали видовий склад птахів, їх поведінку, вподобання кормів. Старші  з допомогою вчителя трудового навчання Грузда В.М. змайстрували і розвішали годівнички та потурбувалися, щоб вони не були порожніми.

А підгодівлею взимку займаються всі, кому не байдужа доля птахів, адже таким чином ми рятуємо їх від загибелі, а влітку вони  порадують нас своїм зовнішнім виглядом та співом, віддячать нам, знищуючи шкідників у наших садках і городах.

Акція триває! Допоможемо птахам разом!« повернутися до списку новин