Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ЕКСКУРСІЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

З плином часу в пам`яті учнів залишаються найяскравіші спогади і зазвичай – це не контрольні роботи, не правила й диктанти, а цікаві мандрівки.

Однією з таких дивовижних подорожей, яка не залишила байдужим жодного з її учасників, стала поїздка учнів закладів освіти Лебединського району до Верховної Ради України, подарована народним депутатом Владиславом Бухарєвим. Учасниками екскурсії стали 25 учнів – переможців обласних, Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, відмінників навчання.

Головною метою поїздки була екскурсія Верховною Радою України. З хвилюванням переступили діти поріг знаменитої будівлі на Грушевського, 5 – єдиного законодавчого органу України, місця, де пишеться сучасна історія нашої держави. Під час відвідин будинку парламенту учасники екскурсії познайомилися з особливостями його архітектури, історією створення, побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року, прогулялися кулуарами.

Значний інтерес викликала картина «Державотворення» Олексія Кулакова, що на величезному полотні зображає момент проголошення Незалежності України. Та найбільший захват у відвідувачів, звичайно, викликав балкон зали пленарних засідань ВРУ. Адже саме у цій сесійній залі ухвалюються усі закони нашої держави. Учні уважно слухали екскурсовода, захоплено оглядали залу, яку безліч разів їм показував екран телевізора, та яку вперше побачили на власні очі. Хто знає, можливо мине деякий час, і ці талановиті діти, що вперше побували у стінах парламенту як гості, зайдуть туди як народні депутати і вже самі творитимуть новітню історію України.

Екскурсія до Верховної Ради України залишила в молоді спогади не тільки на численних фотокартках, а й у серцях. Сьогоднішня молодь буде з гордістю розповідати своїм одноліткам про відвідини парламенту –законодавчого органу України.« повернутися до списку новин