Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Вручення стипендії голови облдержадміністрації

20 лютого 2018 року в залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми) відбулась офіційна церемонія вручення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації

Цьогоріч особисто від очільника області іменні стипендії отримали 45 стипендіатів. Серед них відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування, лідери спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Особисто з рук голови Сумської ОДА диплом і стипендію отримала учениця 9 класу Гудимівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Іщенко Юлія.

Розмір стипендії цього року складає 1050 гривень. Голова облдержадміністрації Микола Клочко наголосив на необхідності визнавати і відзначати перемоги молоді області та побажав учням впевненості у своїх силах і любові до рідної землі, закликав поважати батьків і не боятись помилок, адже це спосіб аналізувати свою роботу.

Голова облдержадміністрації також зазначив, що такі заходи необхідні для обміну досвідом та спілкування обдарованих дітей. Микола Клочко та Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, подякували батькам і педагогам стипендіатів за професіоналізм, любов до вихованців та самовідданість праці.

Щиро вітаємо стипендіатку і бажаємо активного виявлення лідерських якостей задля особистого всебічного розвитку!

Особлива подяка педагогам та батькам, які виховають молодь, що гідно представляє рідний навчальний заклад.« повернутися до списку новин