Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

IV Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent».

Гарних дітей під новий рік вітає святий Миколай. А гарних IT-кіндерів - iTalent Friends Community: Цитрус, MacPaw, Grammarly Kyiv, INSART Ukraine, 3OHA51, Український державний центр позашкільної освіти та Міністерство освіти і науки України.

Саме під егідою цих організацій 22 грудня 2018 року 4й фінал конкурсу iTalent зібрав в м. Київ 90 найталановитіших юних ІТ-розробників та кіберспортсменів України, які пройшли відбір із поміж майже 2000 учасників.

Усі роботи, що пройшли до фіналу цього сезону сяють неначе зорі у нічному ІТ-небі України. А особливо приємно, що однією з цих зірок - є робота учениці 10 класу Гудимівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Іщенко Юлії (вчитель Стрикиця В.М.)

Юлія має значні досягнення в різноманітних конкурсах та олімпіадах і вже вдруге представляє рідний НВК на Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent».

Цьогоріч Юлія захищала свою роботу «Картавая» в номінації «2D анімація» та серед усіх номінантів зайняла ІІ місце у фінальному етапі конкурсу.

Учениця була нагороджена дипломом ІІ ступеня, медаллю та цінними подарунками від організаторів та спонсорів конкурсу.

Вітаємо Юлію з призовим місцем та бажаємо успіхів і натхнення у скоренні нових інформативних вершин!« повернутися до списку новин