Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

85 річниця пам'яті жертв Голодоморів

У період з 20 по 24 листопада 2017 року проводилося впорядкування місць поховання жертв голодоморів, педагогічними та учнівськими колективами здійснювалось покладання вінків та композицій із житніх та пшеничних колосків, грон калини до пам’ятних знаків, хрестів, місць поховання жертв голодоморів.
З метою вшанування пам'яті жертв Голодоморів на будинку відділу освіти та на будівлях загальноосвітніх навчальних закладів району 25 листопада був приспущений державний прапор.
У загальноосвітніх навчальних закладах району проводилися загальношкільні лінійки, присвячені пам'яті померлих під час Голодомору 1932-1933 рр., у шкільних бібліотеках, кабінетах історії, у музеях та музейних кімнатах, на уроках історії була використана інформація підготовлена Українськими інститутом національної пам’яті для використання під час підготовки виступів, публікацій у ЗМІ, інших заходів щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, класні керівники провели виховні години на тему «Ми  пам’ятаємо…», вчителі історії та класні керівники провели уроки пам'яті «Голодомор – помста за свободу, помста за революцію» присвячені темі Голодомору в Україні.
Учні та педагогічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у траурних мітингах присвячених 85-й річниці Голодомору 1932-33 років, загальнонаціональній хвилині мовчання о 16.00 та акції «Запали свічку».
Під час проведення масових заходів (25.11.2017 р. ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії) оголошувалася хвилина мовчання.


« повернутися до списку новин