Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА - ЗДОРОВЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

У 2019-2020 навчальному році у 14 закладах загальної середньої освіти району планується функціонування 14 перших класів.

Основою якісної освіти у Новій українській школі є здорове та безпечне освітнє середовище. Саме над його створенням і працюють відділ освіти, педагогічні колективи закладів. Проведені ремонтні роботи класних кімнат майбутніх перших класів. Дизайн створеного освітнього простору сприятиме розвитку дитини, мотивації до навчання. Класні кімнати повністю оснащені сучасними меблями.

Відповідно до орієнтованого переліку засобів навчання в початковій школі, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 № 1021 «Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня», відділом освіти придбано для 14 навчальних закладів дидактичний матеріал (комплекти таблиць до основних розділів граматичного матеріалу, демонстраційний набір моделей геометричних тіл та фігур, терези, календар з натурального дерева, набір одиниць об’єму, килимок-конструктор з пазлів, набори для конструювання, лялькові театри), планшети-трансформери для учнів у кількості 127 штук, придбано 14 комплектів мультимедійного робочого місця вчителя (ноутбук, мультимедійна дошка, сканер, принтер, ламінатор), шкільні та учнівські меблі, обладнання для навчальної та ігрової зон.« повернутися до списку новин