Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Серце до серця

Педагоги районного будинку дитячої та юнацької творчості  Лебединської районної ради Сумської області долучилися до ХІІІ Всеукраїнської акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - під гаслом «Почуй світ!».

У межах акції завідуючою еколого-натуралістичним відділом Гончар С.О. та методистом Павленко І.М. було проведено захід «Від серця до серця йде доброта».

Один рік має 365 днів, кожен день – 14 години. Кожна година – 60 хвилин. А за рік минає аж 525600 хвилин. А чи задумувалися ви, яку частину цього часу ми приділяємо добрим справам?!

Про добро можна багато і красиво розповідати і мріяти, але ніякої користі це не принесе, якщо добрі діла залишатимуться лише словами.  Ми, як педагоги, повинні допомагати дітям зрозуміти, що робити добро – це органічна потреба кожної людини. Однак, як і будь-якій справі, благодійності треба навчатися.  Навчання педагогів проходило в атмосфері творчої доброзичливості, взаємопідтримки. Спочатку всі стали учасниками інтелектуальної натуралістичної гри «Битва ерудитів», яка інтегрувала в собі еколого-натуралістичні та економічні завдання та дозволила в оригінальній формі зібрати благодійні кошти для дітей з вадами слуху.

Потім команди презентували «картини доброчинності» із кольорових геометричних фігур.

Продовжив захід «майстер-клас» з декупажу. Педагоги виготовили великодні сувеніри та тепло привітали один одного.« повернутися до списку новин