Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Військова-польові збори юнаків 11 класу

В термін  з 23 по 25 квітня 2018 року базі закладів загальної середньої освіти району, з учнями-випускниками 11-х класів, які завершують вивчення курсу «Захист Вітчизни» були проведені навчально-польові заняття    із щоденним виходом  в поле. Під час навчально-польових занять проводилися  військово-спортивні  змагання  з  військово-прикладної та фізичної  підготовки, чистка і обслуговування учбової зброї та військового майна. Навчальні стрільби проводилися на полігоні (стрільбищі) ВЧ А 0563 м. Охтирка.   

Напередодні проведення стрільб, з учнями були вивчені умови виконання початкової вправи  стрільби з автомату Калашникова, доведені до відома заходи безпеки щодо поводження зі зброєю під час виконання вправи, прийняті заліки з техніки безпеки.

Заключний, третій день навчально-польових зборів  пройшов на базі ВЧ А 0563 м. Охтирка. Військовослужбовці провели з учнями практичні заняття з надання першої медичної допомоги, правил безпечної поведінки з вибуховими пристроями, правил безпечної поведінки під час проведення стрільб, повторили будову АК потім всі учні виконали вправу «Стрільба бойовими набоями з АК».

 « повернутися до списку новин