Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК «ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДО ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ»

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 24.01.2018 методистом навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьяковою О.В. було проведено методичний порадник.

У методичному пораднику «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з історії України» узяли участь учителі історії закладів загальної середньої освіти Лебединського району у кількості 14 осіб.

Третьякова О.В. акцентувала увагу вчителів історії на методиці роботи з тестовими завданнями з історії України, способах формування хронологічних умінь учнів.

Досвідом роботи щодо використання завдань з історії України у формі ЗНО під час проведення уроків узагальнюючого повторення, при роботі з картографічним матеріалом та візуальними джерелами, поділилися вчителі Лебединського району (Кобець А.П., Хрін І.Г.).

По закінченню роботи вчителі отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ДПА/ЗНО з історії України.« повернутися до списку новин