Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в селі Михайлівка

У літописі українських земель є славний період козаччини. Сила славного козацтва крилася не стільки  в шаблі, яка навіки залишилася символом виборювання свободи, скільки в справедливому устрої  життя, в звичаях та традиціях, які на сьогоднішній день пробуджують і підтримують у нас почуття національної гідності, відповідальності перед народом, Батьківщиною.

Саме з метою збереження славних козацьких звичаїв і традицій  вже четвертий рік поспіль 20 квітня в селі Михайлівка Лебединського району  був проведений І (районний) Всеукраїнський етап дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

Юних джур  привітали начальник сектору молоді та спорту Лебединської РДА А.А. Стегній, голова Лебединської організації товариства сприяння оборони України С.А. Кіяшко, заступник командира Ворожбянського Спасо-Преображенського полку українського козацтва В.В. Педан. Учасники змагань хвилиною мовчання вшановували пам’ять загиблих воїнів  під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

В грі взяли участь 14 роїв загальноосвітніх навчальних закладів Лебединського району в 6 конкурсах та змаганнях: змагання «Впоряд», де демонстрували практичні знання із стройової підготовки з індивідуальних дій та дій у складі рою; конкурс «Відун»  -  показали знання з   історії доби  козацтва; на змаганнях «Влучний та спритний» учасники демонстрували    вміння стрільби з пневматичної зброї, а  силою та спритністю мірялися під час змагання «Перетягування линви»; конкурс «Рятівник» проводився у вигляді теоретичних   та практичних завдань з   надання долікарської допомоги; туристські навички та вміння долати перешкоди показували у «Смузі перешкод».

Переможцями    змагань стали:

І місце – рій «Ятаган» Гринцівського НВК,

ІІ місце – рій «Соколи» Ворожбянського НВК,

ІІ місце – рій «Козачата» Будильського НВК.

Переможців і призерів конкурсів нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Дякуємо організаторам за подарунки, керівникам, які підготували команди, дітям, які приймали участь у конкурсах та змагання дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

 « повернутися до списку новин