Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Районні змагання з фут залу серед дівчат

23 березня в спортивному залі Лебединського медичного училища відбулися фінальні районні змагання з фут залу в залік ХV районних спортивних ігор школярів серед дівчат 2001 – 2002 р.н.  В напруженій боротьбі перемогу виборола команда Михайлівської ЗОШ (викладач Сергій Холоденко), ІІ місце зайняла команда  Ворожбянського НВК (викладач Микола Калюжний), ІІІ місце посіла команда Будильського НВК (викладач Алла Кір’яненко). В номінаціях були відзначені: «Кращий гравець»  Олена Карпова (Будильський НВК), «Кращий бомбардир» Юлія Скиба (Межирічська ЗОШ, грала за команду Михайлівської ЗОШ), «Кращий захисник» Каміла Нестеровська  (Ворожбянський НВК), «Кращий голкіпер» Аліна Солошенко (Михайлівська ЗОШ). Переможці, призери змагань та відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами відділу освіти  та цінними подарунками сектору молоді та спорту Лебединської РДА