Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

І знову приємна новина, і знову радість, і знову перемога!!!

V відбірковий етап наймасштабнішого фестивалю "ART DANCE - 2019" зібрав друзів у м.Харкові, щоб позмагатися за звання кращих із кращих!!! 
Лебединський район на відомому фестивалі представляв хореографічний колектив "Шарм" керівник Юлія Трикоз. На сцені "Палацу студентів" (ХПІ) свою творчість гладячам дарували вихованці хореографічного колективу із композицією "Хіп-хоп", як молодша так і середня група. Це було на скільки яскраво та професійно, що радості не було меж! Серед 100 колективів учасників, наші танцівники стали бронзовими призерами фестивалю! Потужність конкурсу шалена!!! Дивишся на дітей і розумієш, яка ж у нас на Україні танцююча і творча молодь, наше майбутнє покоління!!! 
Дякуємо всім, хто нас підтримував та вболівав за нас!!! Шановні батьки, завдяки тісній співпраці, взаємодії та прагнення до кращого ми непереможні, а наші діти справжні чемпіони!!! Величезне вам спасибі, за те що ви є, за те, що допомагаєте, за те що надихаєте і є головними спонсорами, адже завдяки вам, наші вихованці мають змогу демонструвати свої здібності на кращих сценах та фестивалях України!!! Ми пишаємося вами і найкращими нашими танцівниками!!!

 « повернутися до списку новин