Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ РМО ВЧИТЕЛІВ 1-Х КЛАСІВ

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету  на 2020 рік, 06 жовтня 2020 року на базі відділу освіти, відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів першого класу на тему  «Використання інноваційних технологій на уроках у початковій школі в умовах реформування освіти. Адаптація першокласників до шкільного колективу» в режимі онлайн.

У ході проведення заходу методист РМК Сіробаба Л.А. зосередила увагу учителів перших класів на питанні адаптації першокласників до шкільного колективу.  Досвідом з питань використання інноваційних технологій на уроках у початковій школі в умовах реформування освіти поділилася учитель першого класу Маловисторопського НВК Павлова А.О. та учитель першого класу Ворожбянського НВК Гайворонська Н.О. Потім учителі мали змогу переглянути фрагмент онлайн уроку у 1 класі на тему: «Звук (а). Позначення його буквами « А», «а». Виділення звука (а) в словах» / учитель Павлова А.О./.

Учасникам надано методичні рекомендацї щодо активізації процесу адаптації першокласників до шкільного життя.. « повернутися до списку новин