Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ЛЯЛЬКА - ЦЕ НЕ ГРА

Саме так стверджують вихованці театральних колективів Сумської області.

28 жовтня 2017 року було визначено переможців серед дитячих театрів ляльок під час обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво» – «Лялькове диво».

Щоб потрапити на обласний етап два роки юні артисти працювали над створенням лялькових вистав, пройшли районні, міські відбіркові етапи. Зібралися юні театрали на сцені Сумського державного університету. Серед колективів Буринського, Конотопського, Краснопільського, Недригайлівського, Тростянецького районів та з міст Ромни та Суми ляльковий театр «Пілігрим» районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області керівник (С.Л. Шульов) посів почесне ІІІ місце, продемонструвавши повчальну і дуже цікаву лялькову виставу за мотивами одно іменної повісті «Світло в місті темряви».

Висловлюємо велику вдячність керівнику колективу Сергію Шульову за якісну підготовку вихованців до конкурсу та творчий підхід до створення казкового образу кожної ляльки. «Пілігрим» в черговий раз довів, що він є одним з найкращих дитячих театрів ляльок Сумської області. Так тримати, «Пілігрим»!« повернутися до списку новин