Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства

26 квітня на стадіоні «Авангард» відбулися районні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХV районних спортивних ігор школярів серед учнів 2005 – 2006 р.н. Програма змагань складалася з бігу на 60 м, стрибок у довжину, метання малого м’яча на дальність, біг 500 м (дівчата), 800 м (юнаки). У загальнокомандному заліку найбільшу кількість очок, серед команд І групи,  набрала команда Будильського НВК ( викладач  Алла Кір’яненко),   ІІ місце зайняла команда Василівської  ЗОШ (викладач Сергій Хоменко), ІІІ місце посіла команда Голубівської ЗОШ (викладач Валентина Товкус);  серед команд ІІ групи -   І місце команда Великовисторопського НВК  (викладач Ольга Лобанова). Найбільшу кількість очок серед дівчат набрала  Ольга Кузьменко (Будильський НВК), ІІ місце Снєжана Чувалаєва (Рябушківський НВК), ІІІ місце Лукашова Марина (Будильський НВК); серед юнаків: І місце Віктор Соломашко (Будильський НВК), ІІ місце Володимир Горін (Василівська ЗОШ), ІІІ місце Олег Сагайдак (Пристайлівський НВК). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації.