Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

День Соборності

Із метою належного відзначення у 2018 році Дня Соборності України, покращення національно-патріотичного виховання у навчальних закладах району були випущені стінгазети, проведені загальношкільні лінійки, на яких вчителі історії виступили перед учнями з повідомленнями про річницю проголошення Акту злуки Західної та Наддніпрянської України, у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли Уроки Соборності «Єднання заради Незалежності». Класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години до Дня Соборності України  «Неповторна і єдина», «Соборність і злагода – умови процвітання України». У шкільних бібліотеках оформлено книжкову виставку «Шлях єдності».

У краєзнавчому музеї м. Лебедин пройшов захід присвячений відзначенню Дня Соборності України. На урочистий захід були запрошені голова районної державної адміністрації Химич В. В., голова районної ради Калита В. Г., учасники АТО, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів району.  Зі словами привітання до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Химич В.В.

Підсумовуючи захід, голова районної державної адміністрації Химич В.В. підкреслив що День Соборності увійшов в історію як уособлення віковічних прагнень нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності і в наш нелегкий час патріоти України, кращі сини нашого народу зі зброєю в руках відстоюють волю, незалежність, територіальну цілісність нашої держави.

20 - 22 січня 2018 року в усіх навчальних закладах району проводилося урочисте підняття державного прапора України. Вчителі та учні закладів освіти району долучились до ІV міжнародного флешмобу «UnitedUkraine», метою якого є   сфокусувати увагу світової спільноти на Україні, на тому, що тут вже 4 роки йде війна, гинуть люди, але українська нація є незламною та єдиною, і гідно протистоїть окупанту.

22 січня учні загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у акції «Вогні Соборності єднають Україну!» під час якої зі свічок викладалася карта України та Герб України. До проведення акції залучалася учнівська молодь. Інформація про проведення акції була поширена в соціальних мережах з фотографіями та спеціальною позначкою #ВогніСоборності.« повернутися до списку новин