Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури та російської мови

10 листопада 2017 року на базі Великовисторопського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури  на тему: «Розвиток дивергентного мислення учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом застосування комунікативно-творчого та операційно-конструктивного методів навчання».

Учасники заходу відвідали урок літератури у 7 класі на тему: «Зіткнення добра, краси і справедливості із жорстокістю і підступністю. Ключові образи роману «Айвенго»», який провела Колісник В.С., учитель зарубіжної літератури. У ході методичного діалогу «Формування компетентностей, передбачених Концепцією Нової української школи, через наскрізні лінії предметів зарубіжна література та російська мова» досвідом роботи щодо розвитку дивергентного мислення у школярів на уроках мови та літератури в системі особистісно зорієнтованого навчання у школі  поділилася  вчитель Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Горобець С.В., використання методичних стратегій технології розвитку критичного мислення на уроках зарубіжної літератури як засобу самореалізації особистості учня, висвітлила вчитель Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Васильченко А.М., про використання інформаційно – комунікаційних технологій на уроках російської мови  присутніх ознайомила вчитель Пристайлівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Вініченко С.М. Для учасників заходу вчитель зарубіжної літератури Великовисторопського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ Колісник В.С. провела  майстер - клас  «Майстерність ставити запитання».

У рамках засідання РМО присутні поширили знання та поглибили практичні навички і прийоми щодо розвитку дивергентного мислення учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом застосування комунікативно-творчого та операційно-конструктивного методів навчання, розглянули шляхи формування компетентностей, передбачених Концепцією Нової української школи, через наскрізні лінії предмету зарубіжна література.« повернутися до списку новин