Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Методичний подіум

«Методичний подіум» - одна з дієвих форм роботи з педагогами у районному будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області. Щорічно педагоги закладу  на «методичному подіумі»   презентують власні навчально-виховні проекти.

На подіумі було представлено довгостроковий проект «До вершин педагогічної майстерності». Його мета: удосконалення та розширення соціального партнерства з викладачами та студентами  ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка». У межах проекту планується проведення спільних заходів, оглядових екскурсій, показових занять для студентів.

Першим кроком у співпраці було проведення проведенні практичного заняття з теми: «Профілактика емоційного вигорання педагогів» практичним психологом ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» Баль Оленою Вікторівною. З її допомогою педагоги РБДЮТ вчилися діагностувати себе, знаходили способи взаємодії у парах, мікрогрупах, ділилися власними рецептами  формування   стресостійкості, навичок саморегуляції поведінки.  « повернутися до списку новин