Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ДО РОБОТИ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Відповідно до плану заходів щодо запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня Сумської області на 2017-2022рр. та підготовки вчителів до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти з 1 вересня 2018 року, на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради 15 листопада 2017 року відбувся регіональний навчальний семінар за темою: «Впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Учасниками семінару стали учителі початкових класів кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», «спеціаліст І категорії» району та міста, які в 2017-2018 н. р. працюватимуть у першому класі.

З теоретичними засадами Нової української школи та проектом Державного стандарту початкової загальної освіти познайомили присутніх старші викладачі кафедри дошкільної та шкільної освіти Зоя Декунова та Алла Лавська. Психологічну готовність учителя початкових класів до роботи в Новій українській школі розкрила у своєму виступі викладач кафедри психології Ольга Василега.

Під час тренінгових занять, проведених тренерами Декуновою, Лавською, учасники семінару мали можливість «проектувати» єфективне освітнє середовище, планувати інтегроване навчання через тематичний та діяльнісний підходи.

Учителі також опрацювали практику проведення «ранкових зустрічей», мали можливість обговорити актуальні проблеми початкової освіти в контексті реформування Нової української школи, отримати відповіді на запитання та намітити план реалізації ідей Нової української школи в навчально-виховний процес.« повернутися до списку новин