Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Чарівний калейдоскоп зимових канікул

В учнів та вихованців закладів освіти району – чудовий настрій, адже під час зимових шкільних канікул вони гарно відпочили, отримали неймовірний творчий запал, прагнення творити чудеса власними руками. А розпочалось все це 19 грудня 2018 року, коли у закладах загальної середньої та дошкільної освіти району були проведені заходи до дня Святого Миколая. Всі діти отримали солодкі подарунки. В цей же день діти учасників антитерористичної операції, з числа внутрішньо переміщених осіб та переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад отримали подарунки, придбані за спонсорські кошти та надані генеральним директором ТОВ «АХ» Скачедубом О.М.

У закладах району у період з 22 грудня 2018 року по 08 січня 2019 року згідно планів роботи були проведені новорічні та різдвяні концерти, обрядові вистави, театральні постановки тощо для учнів та вихованців, зокрема з сімей соціально-незахищених категорій. Відділом освіти Лебединської районної державної адміністрації були придбані та вручені новорічні святкові подарунки для 21 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування дошкільного та шкільного віку, а також учням 1-4 класів та дошкільнятам.

 Волонтери закладів разом привітали сім’ї учасників АТО, вчителів – пенсіонерів з новорічними та різдвяними святами.

Під час канікул у всіх закладах працювали гуртки, бібліотеки, комп'ютерні класи, за окремим графіком проводились індивідуальні заняття з предметів базового компоненту. Була організована спортивна робота.

Учні відвідували секції «Футбол», «Бокс», «Панкратіон» тощо.

Під час зимових шкільних канікул для школярів району було організовано та проведено екскурсії до м. Суми, під час яких діти переглянули виставу «Красуня та Чудовисько» в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна та відвідали музеї, новорічну ялинку міста.

Відповідно до плану роботи 10 дітей вихованців районного будинку дитячої та юнацької творчості  взяли участь в обласному новорічному святі «Різдвяний передзвін», яке відбулося 20 грудня 2018 року в Конгрес-Центрі Сумського державного університету; а 2 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування з Будильського НВК відвідали обласну ялинку в Палаці дітей та юнацтва м. Суми 21 грудня 2018 року.

04 січня 2019 року 248 дітей соціально-незахищених категорій взяли участь у новорічному-різдвяному святі голови Лебединської районної державної адміністрації.

Під час зимових канікул не залишились без уваги учні, які потребують додаткової педагогічної уваги. Класні керівники та класоводи взяли під особливий контроль поведінку таких учнів, тісно співпрацювали з батьками.

 « повернутися до списку новин