Відділ Освіти Лебединської Районної Державної Адміністрації
Сумська область

Перемога в обласній краєзнавчій конференції «У світі краєзнавчих відкриттів»

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю 16 листопада 2017 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

До участі були запрошені вихованці позашкільних навчальних закладів, учні навчальних загальноосвітніх закладів області, учасники всеукраїнських та обласних туристсько-краєзнавчих експедицій. Захід проходив у форматі захисту-презентації учнівських пошуково-дослідницьких робіт.

Юні пошуковці  працювали у трьох секціях за напрямами:

  • Всеукраїнська експедиція учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний  край»;
  • Всеукраїнська експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (історичний та природничий напрям).

Від Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості участь у конференції взяв  вихованець гуртка «Юні туристи-краєзнавці» (керівник – Балаба Л. М.), учень Будильського НВК – Владислав Федяй з роботою «Неупокоєні дзвони Успенського собору». За підсумками компетентнісних членів журі Владислав посів почесне І місце та був нагороджений  грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та цінним подарунком.

Вітаємо переможця та бажаємо успіхів у навчанні, творчих успіхів та здійснення мрій!« повернутися до списку новин